Vestuvės kitaip!

Post image for Vestuvės kitaip!

Ar kada pagalvojote, kad vestuvių dieną galima paversti tikra pasaka? Štai keletas originaliausių pavyzdžių, kaip tai galima atlikti. Juk ši diena priklauso tik dviem įsimylėjusiems žmonėms, o jiedu gali pasidaryti sau tokią šventę, apie kurią svajojo nuo vaikystės.

Betmenas ir Supermoteris

 Šie du amerikiečių serialo „Teisingumo lyga“ gerbėjai trumpam įsikūnijo į šios laidos veikėjus ir surengė tikrą puotą visiems artimiesiems. Jaunavedžiai amžiną meilę prisiekė vilkėdami Betmeno ir Supermoters kostiumus.

Nile (46 years) ir Sharon (40) vestuvėse pasirodė būrys supergalių turinčių žmonių: visa virtinė supermenų, žmonių-vorų, nenugalimųjų ir t.t.

Helovino vestuvės

Retas kuris iš mūsų norėtų vestuvėse matyti zombį, vampyrą ar gyvą numirėlį, o tuo labiau – švęsti jungtuves visų mirusiųjų dieną. Tačiau rytuose, ypač Azijoje, šiuo metu itin sparčiai populiarėja šiurpiosios vestuvės, kai jaunieji persirengia Helovino šventei skirtais kostiumais.

 

Štai viena kvaištelėjusi britų porelė visus svečius pakvietė ne į vestuves, o į šermenis. Nuotaka Julia buvo įnešta juodame karste, artimieji raudojo, kai ji staiga pakilo ir pasakė: „staigmena, mes tuokiamės“.  Dabar ši pora karstą naudoja kaip staliuką svetainėje.

O štai sunkiojo metalo bei roko muzikos mėgėjai Melissa ir Phil susituokė vienose nedidelio Norvegijos miestelio kapinėse.  Vestuvinis tortas buvo puošiamas kaukolėmis, o vietoj šampano liejosi upės alaus.

 Vestuvės Pandoros planetoje

Dvi Kinijoje gyvenančios porelės sugalvojo savo vestuves švęsti kiek neįprastoje planetoje – Pandoroje. Jie šią idėją „pasiskolino“ iš J. Camerono filmo „Įsikūnijimas“.

Šrekas ir Fiona 

 44 metų vyriškis iš Dž. Britanijos vedė savo princesę tikroje pelkėje. Kadangi jaunikio pavardė yra Green (angl. žalias), visi jį pravardžiuodavo Šreku. Jo žmona Christina sugalvojo iškelti netradicines vestuves ir realybėje atkurti vaikų mėgstamiausią pasaką.

 Gražuolė ir ….Gražuolė!


Šios moterys vaikystėje itin mėgo pasaką „Gražuolė ir pabaisa“. Jos buvo pažįstamos pakankamai ilgą laiką, todėl nusprendė susituokti visiškai netradiciškai. Nuotaka Nr.1 vilkėjo žemę siekiančią geltoną suknelę, o nuotaka Nr.2 – žydrą vyriško sukirpimo kostiumėlį.

Magiškos vestuvės

Fokusininkas Mario vedė savo asistentę Kate, tačiau jų vestuvės „magiškai“ nusikėlė į retro amžių – 1920 metus. Kortų žaidimai, kvikstepo šokiai – kiekviena smulkmena atitiko to laimečio dvasią.

Barzdotos vestuvės

 Erin ir Jaredas sugalvojo savo šventę padaryti barzdotą. Kiekvienas svečias, kuris atėjo su švariai nuskustu smakru galėjo ne juokais įžeisti jaunavedžius. Visi iki vieno turėjo užsidėti nors dirbtinius ūsus, barzdą ar kitokius panašius aksesuarus.

Svečiai nuo seniausių…

 … iki jauniausių.

Šiuolaikinės Romeo ir Džiuljetos vestuvės

 Verona, norėdama kuo daugiau uždirbti iš turistų, leidžia kelti puotą tame pastate, kur kažkada tuokėsi Šekspyro aprašyta garsioji pora Romeo ir Džiuljeta.

Alisa Stebuklų šalyje

Fotografas Lauren Brimholl užsidirba fotografuodamas įvairiausias žmonių šventes. Kartą į jį kreipėsi porelė, kuri vestuvių dieną pageidavo įsimintinos fotosesijos. Jis sukūrė šiuolaikišką pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ versiją. O dabar galite įvertinti rezultatą, kas iš to gavosi.

 

 

 

Previous post:

Next post: