Ch. Laboutin sukurta avalynė. Kaip atpažinti klastotę?

Post image for Ch. Laboutin sukurta avalynė. Kaip atpažinti klastotę?

Vienas garsiausių prancūzų avalynės dizainerių Christian Louboutin neseniai pristatė 2012 metų pavasario/vasaros kolekciją. Jau sklando gandai, kad Lietuvoje bus atidarytos parduotuvės, kuriose bus prekiaujama šiais įspūdingais batukais. Keletas patarimų kaip neapsigauti ir atpažinti originalą iš gausybės pakaitalų.

Ch. Laboutin batai yra vieni geidžiamiausių pasaulyje dėl tikrai rimtos priežasties. Jie gaminami su meistriškumu, iš geriausių medžiagų, kurie moteriai suteikia išskirtinio grožio ir ypatingumo. Nei vienas kitas avalynės dizaineris nėra taip kopijuojamas, kaip Ch. Louboutinas. O tokių pakaitalų (ypač internete) galima įsigyti iš šimtų pardavėjų. Sunku patikėti, tačiau kartą pamatę originalius raudonpadžius padus, klastotę galėsite atskirti 100 kilometrų spinduliu.

Tikriausiai visi žino, jog Ch. Laboutino vizitinė kortelė – raudonas padas. Tikrieji dizainerio batai yra pagaminti iš raudonos odos. Visos kitos medžiagos yra akivaizdi klastotė (ypač matinė raudona oda), nes Louboutin batų padų oda yra skaidriai  raudonos blizgios odos. Labai greitai galima atskirti ir pigiu būdu dažytą odą.

Antras akivaizdus klastotės ženklas – batų siūlės. Klastotėse siūlių nėra arba jų labai mažai, dėl to batai dažnai būna laisvoki.

Trečia – klastoti batai dažniausiai būna nepatogūs, koja jaučiasi suspausta, avalynė itin nesmagi ant kojos. Originalių batų kurpalius nepriekaištingas ir idealiai atitinka moteriškas pėdos linijas.

Paskutinis aspektas, ne ką mažiau svarbus ir akivaizdžiai matomas: tikrai kvaila manyti, kad Chistian Louboutin batus galima nusipirkti su „nuolaida“ ar per išpardavimus. Jų kainos prasideda nuo 1500 LT ir daugiau.

Taigi, jei norite įsigyti tikrus Laboutin batus, teks trumpam tapti “ stiliaus policininke“, kad galėtumėte tinkamai atskirti klastotę nuo originalo.

Keletas modeliukų iš naujausios 2012 metų pavasario/vasaros dizainerio Ch. Laboutin avalynės kolekcijos.

Previous post:

Next post: