Ką apie vyrą pasako jo piniginė?

Post image for Ką apie vyrą pasako jo piniginė?

Ir visai nebūtina skaičiuoti grynuosius vyro pinignėje, kad sužinotumėte koks jis yra iš tiesų. Užtenka mestelėti akį į jo piniginę ir jos išorę. Būtent šis daiktas yra vienas svarbiausių vyrų vizitinių kortelių, kaip ir batai. 

Natūrali oda

Jei jau prakalbome apie medžiagą, iš kurios turėtų būti pagaminta piniginė – tai vienareikšmiškai turi būti tik natūrali oda. Ypač prabangiai atrodo minkštos odos gaminiai. Tai parodo puikų  savininko skonį, o kur dar tas kvapas… Vienintelis tokių piniginių trūkumas – jos laikui bėgant susidėvi ir odos paviršius sutrūkinėja bei suskeldi. To būtų galima išvengti naudojant specialų natūralios odos kondicionierių.

Piniginė, pagaminta iš pakaitalinių medžiagų, kurią galima įsigiti kiekvienoje parduotuvėje ar kioske, atrodo pigiai ir neprestižiškai.  Be abejonės, toks daiktas (kad ir kaip besistengsite jį prižiūrėti) visada susidėvi per mėnesį ar du. Tačiau, jei neturite galimybės įsigyti natūralios odos ir renkatės iš pakaitalo, geriausias variantas būtų juoda. Ši spalva yra neutrali, nekrentanti į akis, be to, tokios piniginės turi ne tokį aštrų gamybinį kvapą. Tačiau atsiminkite štai ką: niekam nesudarysite rimto įspūdžio turėdami piniginę be garsaus firminio vardo ar pagamintą iš pigių odos pakaitalų.

Dizainerio darbai

Nebūtina išleisti krūvos pingų už Calvin Clein’o ar kitos įžymybės pavardę ant piniginės.  Tačiau kita vertus, šis vardas jums garantuos tinkamą kokybę. Bet kuriuo atveju, pirmiausia įvertinkite pagrindines piniginės savybes, o tik po to ieškokite dizainerio pavardės ar firminio logotipo. Nepamirškite, kad tinkamai prižiūrima natūralios odos pinginė tarnaus jums ne vienerius metus, todėl dabar verta į ją  investuoti šiek tiek daugiau pinigėlių. Jei esate vyrukas, kuris rūpinasi savo įvaizdžiu, stenkitės pasirinkti garsius firminius vardus, pavyzdžiui Louis Vuitton; Hugo Boss arba Coach. Jei prekę įsigyjate internetu, pirmiausia įsitikinkite ar išspaustas firmos vardas yra originalus, o ne apgaulė. Virtualioje erdvėje paplitusios labai aukštos kokybės klastotės.

Sena pinginė

Nors jūsų piniginė ir buvo pirkta už nemažus pinigus, sukurta garsaus italų dizainerio  ir pagaminta tik iš natūralios odos, tačiau jei ji susidėvėjo, pats laikas ištarti „sudie“. Ir visai nesvarbu kaip labai šis daiktas jums patinka. Žinoma, yra ir kita alternatyva. Odinės galanterijos meistras gali atnaujinti jūsų mylimą piniginę, tačiau pagalvokite, ar tikrai verta į tai investuoti ne tik pinigus, bet ir laiką. Šiandien pinginė turi daug didesnę reikšmę, nei vyro batai. Taigi, jei daiktas, kuriame laikote pinigus jau šviečia kiaurai, pats laikas jį pakeisti kitu.

Kiek piniginių privalu turėti vyrui?

Jei nusprendėte išleisti pinigus, nepagailėkite jų ir įsigykite keletą skirtingų piniginių. Viena jų negali būti tinkama visiems gyvenimo atvejais. Kasdienam nešiojimuisi patariame įsigyti tokią, kuri būtų talpi, galėtumėte susidėti visas reikalingas korteles. Jei norite iš namų išbėgti trumpam ar ruošiatės į vakarėlį – galite su savimi pasiimti mažutę, vos keletą banknotų talpinančią pinginę.  Nedidukė, tačiau vandeniui atspari pinginė pravers tuo metu, kai vykstate į kelionę, poilsiauti prie jūros ar į keliaujant  į svečią egzotišką šalį.

 

Previous post:

Next post: