Įdomiausi stovai vynui

Post image for Įdomiausi stovai vynui

Susikaupė keletas vyno butelių, o atskiro rūsio tam neturite? Ne bėda. Namus papuoškite pačiais įdomiausiais stovais, į kurį bus galima patalpinti vieną ar kitą gražų butelaitį. 

Kas gali nemėgti robotų? Merginos, viršininkas arba keistuolis kambariokas. Tačiau į juos nebūtina kreipti dėmesio! Jūsų naujasis draugas – robotas niekada neišgers vyno, skirtingai, nei žmonės, minėti prieš tai. Šis įmantrus stovas priblokš artimuosius ir sukels ne vieno pažįstamojo pavydo jausmą.

 Masyvus medinis stovas, dvelkiantis elegancija ir funkcionalia klasika. Sunku patikėti, bet šis W raidės formos laikiklis talpina net 10 standartinių butelių vyno. Paviršius padengtas raudonais satino ekologiškais (pagamintais vandens pagrindu) dažais.

Puikus pasirinkimas mėgstantiems iškylas su dviračiu. Rankų darbo natūralios odos laikiklis, skirtas bet kokios formos vyno buteliui.

Dizaineris Neil Cohen nuobodžią vyno stovo idėją pavertė originalia ir prilygstančia meno kūriniui. Tarpusavyje puikiai dera metalas ir medis, o buteliai laikosi tik pakabinti už kaklo, horizontaliai.

Kabantys vyno buteliai. Idėjos autorius – dizaineris Edgar Navarro.

Viena geležies perdirbimo kompanija Niujorke vykusiame Architektų suvažiavime pateikė įdomią stovo idėją. Plieninė banguojanti linija, kabinama ant sienos atrodo gražiai tiek su buteliais, tiek be jų.

 Kaktuso imitacijos vyno stovas – puikiai tiks kaip dovana vestuvių proga. Taip pat papuoš kiekvieno iš jūsų namus.

 Tikriems smiginio mėgėjams.  Šį „meno kūrinį“ pagamino kompanija Chetan Sorab.

Dar vienas stilingas pasirinkimas, kaip laikyti vyno butelius. Dizainą sukūrė firma iš Vokietijos Floz Design.

 Pasijuskite dizaineriu ir plėskite savo vyno kolekciją iki begalybės! Būtent šis šaukinys atitiktų įvairiaspalvį iš keletos dalių stovą buteliams. Tai daikčiukas, kuris leis pasirekšti jūsų fantazijai: derinkite spalvas bei formas.

Vynos stovas, kuris yra arklio formos. Modernus ir akį atkreipiantis metalo dirbinys.

Dar vienas dizainerio Neil Cohen darbas. Įmantrios formos statulą primentantis vyno laikiklis kuo puikiausiai tiks ekstravagantiškoje virtuvėje ar svetainėje.

Paryžiaus Eifelio bokštą pripildykite gero prancūziško vyno buteliais. Jame telpa net šeši vienetai, kurių kiekvienas atskirai šiam meno kūriniui prideda savotiško žavesio.

Elektroninės ar roko muzikos mėgėjams. Kiekvienas butelis yra itin svarbus, jei trūks nors vieno – komplektas atrodys nepilnavertis.

Previous post:

Next post: