2011 metų Pasaulio rekordai

Post image for 2011 metų Pasaulio rekordai

Gineso Rekordų knyga pasikeitė dar kartą. Per šiuos metus buvo pasiekta nemažai naujų pergalių, kurios pakeitė istoriją. Žinoma, nebuvo išrasti vaistai nuo vėžio ar kiti svarbūs visuomenei dalykai, tačiau šie projektai bent jau priverčia mus nusišypsoti. 

1. Ilgiausias bikini paradas

Spalio 2 diena: Queensland mieste (Australija) net  357 dalyvės išdidžiai žygiavo pajūriu pasidabinusios tik maudymosi kostiumėliu.
2. Ilgiausias liežuvis – Kalifornijoje

Rugsėjo 15 diena: Chanel Tapper liežuvis yra net 9,5 cm ilgio. Prieš tai ilgiausio liežuvio savininkas buvo Jungtinės Karalystės gyventojas, kurio kalbos organas buvo tik 1,5 cm trumpesnis, nei dabartinės prizininkės.

3. Daugiausia žmonių viename duše

Rugpjūčio 13 diena: Grupė vyriškių ir moteriškių (viso – 152 veidų) susirinko į Bournemonto paplūdimį (JK) ir sumušė amerikiečių Pasaulio rekordą. Pastarieji į vieną dušą sutilpino vos 145 asmenis. Pats metas JAV pagalvoti apie kerštą.

4. Didžiausios nuogalių maudynės

Birželio 19 diena: Apie 400 žmonių nuogi pasinėrė į Velse esančio Rosilio miesto jūros bangas, vedini kilnių tikslų. Ši akcija rinko pinigus Marie Curie vėžinių ligų gydymo centrui.

5. Per tris minutes nupiešta daugiausia tarprūšinio sekso atvejų

Birželio 18 diena: Vienas keisčiausių pasaulio rekordų. Menininkė Eve Weinberg per tris minutes sugebėjo pavaizduoti net keturias sekso scenas tarp skirtingų gyvūnų rūšių.

6. Didžiausia liemenėlė pasaulyje

 Spalio 28 diena: Kompanija, kuri remia krūties vėžiu sergančias moteris, pasiuvo pačią didžiausią liemenėlę pasaulyje ir pakabino ją ant vieno Londono televizijos bokštų. Šia akcija siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad silpnosios lyties atstovės retai tikrinasi dėl onkologinių ligų.

7. Daugiausia žmonių, telpančių į vieną kelnaičių porą

Lapkričio 17 diena: 57 žmonės tilpo į vienus apatinius. Viename iš Londono dokų rajonų jaunuoliai vykdė atrakciją – „Įlįsk į svetimas kelnaites“. Organizatorių nusivylimui, susirinko vos pusšimtis žmonių, kurie palaikė šią idėją.  Tiesą pasakius, dar ir dabar sunku suprasti, kokia šios akcijos esmė.

Previous post:

Next post: