Labas rytas! Ekstremaliausios žadinimo priemonės

Post image for Labas rytas! Ekstremaliausios žadinimo priemonės

Kasryt atliekame tikrą žygdarbį, t.y. atsikeliame iš lovos. Bene vienas nemėgstamiausių daiktų visų mūsų gyvenime – tai žadintuvas. Tik jį išgirdus, kyla mintys: „Ką?! Ir vėl! Jau laikas?!“ Pristatome keletą pačių išradingiausių žadinimo priemonių, kurias tik sugebėjome aptikti.

P. S. Tai puiki dovana artėjančių švenčių proga!  

1. Ar gali taip būti?

Visi be išimties tik išgirdę pabodusį rytinį signalą, paspaudžia mygtuką „snausti“. Tačiau jeigu tą mygtuką paspausite šiame žadintuve, jis bevieliu ryšiu prisijungs prie jūsų banko sąskaitos ir ten esančius pinigus paaukos įvairioms labdaros organizacijoms. Šį prietaisą labai lengva nustatinėti, ypač – suvesti reikalingus duomenis. Kai tik jis įjungiamas, tampa pačiu didžiausiu miego priešu.

2. Pažaiskime slėpynių!

Dar vienas įdomus būdas būti pažadintam. Jei šiam prietaisui paspausite mygtuką „snausti“, jis pradės žaisti slėpynių. O nuriedėti gali jis bet kur: po lova, spinta ar net po anklode. Nepamirškite, kad šitaip besivažinėdamas, žadintuvas skleidžia ne itin malonų ausiai garsą. Taigi, norint jį nutildyti, teks keltis iš lovos ir eiti jo ieškoti.

3. Bomba

Jei jūsų antroji pusė ar sugyventinis, kambariokai, buto draugai yra tikri miegaliai – padovanokite jiems „bombą“. Jos veikimo principas: ištraukite granatos žiedą ir įmeskite į miegančiojo kambarį. Po 10 sekundžių ji pradės leisti tokius garsus, kurie galėtų pažadinti ir kaimynus. „Aukai“ neliks nieko kito, kaip tik ieškoti granatos žiedo, kuris gali ją nutildyti.

4. Skraidantis žadintuvas

Nustatytu laiku žadintuvas pakyla ir pradeda skraidyti po kambarį. Norint išjungti šį prietaisą, pirmiausia reikia jį pagauti. Sėkmės lakstant po kambarį!

5. Dėlionė

Rytą pradėkite nuo žaidimų. Nustytą valandą, žadintuvas į orą išmeta tam tikras detales ir pradeda pypsėti. Garsas nesiliauja tol, kol į vietą nesugrąžinamos visos figūrėlės.

6. Kabantis žadintuvas

Žadintuvas, kuris mąsto. Ryte jis pradeda pypsėti, kaip įprastai. Tik paspaudus mygtuką „snausti“ jis pakyla šiek tiek aukščiau. Kas kartą „snaudimo“ rėžimu jis kyla vis arčiau lubų, o norint dar kartą atidėti signalą, teks lipti ant lovos ir net pasišokėti.

7. Labai nekenčiantiems žadintuvų

Jei rytais savo žadintuvą norite negailestingai mesti į sieną, pats laikas įsigyti šį futbolo kamuolį. Sukaupkite visas jėgas ir meskite jį kur tik panorėję, nes tai yra vienintelis šio prietaiso išjungimo būdas…

8. Visi ant kojų!

Daugiau jokio laiko švaistymo ir „snaudimo“ rėžimų! Kai tik šis prietaisas pradeda skambėti, jį galima išjungti tik pilnai atsistojus ant kojų. Tačiau nepatariame vėl grįžti į lovą…

9. Pabusk ir sutaupyk!

Žadintuvas, kurį galima nutildyti tik pinigais, mat šis prietaisas neišsijungs tol, kol neįmesite monetos. Speciali taupymo programa, už kurią vieną dieną tikrai padėkosite.

10. Tylusis žadintuvas

Tai vienas geriausių pabudimo būdų. Jei esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta triukšmo, išbandykite būtent šį prietaisą. Šis žadintuvas turi bevieliu ryšiu valdomą apyrankę, kuri švelniu vibravimu žmogų pažadinta net ir iš giliausio sapno. Norint dar šiek tiek pasnausti, reikia tik papurtyti ranką.

Previous post:

Next post: