Patarimai kelionių aistruoliams

Post image for Patarimai kelionių aistruoliams

Jeigu esate iš tų, kurie dėl kelionių gali padaryti bet ką – šis strapsnelis kaip tik jums. Keletas patarimų, kaip elgtis svečiuojantis kitoje šalyje. Juk išvyka – tai atostogos, o jos turi būti be jokio rūpesčių debesėlio ir kupinos tik gerų prisiminimų. Tam, kad kelionės metu nekiltų jokių nesklandumų, privalu imtis tam tikrų atsargumo priemonių. 

Sergėkite savo bagažą. Ši priemonė gali pasirodyti kiek juokinga, tačiau apsauga juk gėdos nedaro. Tikri keliautojai žino, kad prie lagamino verta prikabinti mažą varpelį. Bet kam palietus jūsų bagažą – jis suskambės, taip pranešdamas jums apie galimą pavojų. Būkite itin apdairūs pietaudami užkandinėje ar mėgaudamiesi puodeliu kavos.

Niekada nenurodykite savo tikro namų adreso.  Ir visai nesvarbu, kad jūsų namuose nėra itin brangių ar vertingų daiktų. Juk bet koks incidentas gali būti nemalonus. Jei registruojantis viešbutyje ar kur kitur reikalauja nurodyti gyvenamąją vietą, drąsiai galite įrašyti darbovietės ar kitos įstaigos adresą. Juk šie duomenys gali būti panaudoti bet kokiu tikslu!

Pasirink tinkamą kambarį. Niekada negyvenkite pirmame namo aukšte. Galite rinktis antrą, bet geriausias variantas būtų trečias ar kiti viduriniai aukštai (išskyrus viršutinį). Būtinai patikrinkite kambarį, kad jame nebūtų įtaisytų slaptų kamerų ar kitokių daiktų, kurie vėliau galėtų sukelti problemų.

Visada nešiokis kortelę su viešbučio adresu. Kai apžiūrinėjate tam tikros vietos įžymybes, galite  lengvai pasimesti nuo grupės ir pasiklysti. Tokiu atveju kils problemų dėl to, kaip nusigauti iki tos vietos, kur apsistojote. Tam, kad išvengtumėte blogų emocijų, visada su savimi nešiokitės kortelę su viešbučio kontaktais. Tada galėsite pasiterauti bet kurio vietinio gyventojo, kaip pasiekti reikiamą vietą. Taip pat pravartu turėti kišeninį vietovės žemėlapį.

Į kuprinę būtina įsidėti vaistų ar kitokių medicininių priemonių. Niekada nesate apsaugoti nuo alerginės reakcijos ar kitokių sveikatos sutrikimų. Svetimame miese bus sunku susirasti vaistinę, o ir prekių asortimentas ne gimtame krašte yra visiškai kitoks. Geriausia yra pačiam turėti tam tikrų medicininių preparatų savo kuprinėje. Tokiu atveju galėsite tinkamai pasirūpinti savimi ar padėti kartu keliaujančiam draugui.

O dabar – pats metas krautis lagaminus!

Previous post:

Next post: