Baisiausios profesijos pasaulyje

Post image for Baisiausios profesijos pasaulyje

Daugelis iš mūsų įvairiausių vabalų ar vorų stengiasi išvengti. Tačiau kai kuriems žmonėms tokie susitikimai su keisčiausiais pasaulio vabzdžiais yra nuobodi kasdienybė.  Štai vieni specialistai, vadinami medicinos entomologais, domisi vabzdžiais, gyvenančiais mirusių žmonių kūnuose. Jų darbas – ištirti šių parazitų gyvenimo ciklą, dauginimąsi, ir pan. Šis darbelis tikriausiai tiktų ne kiekvienam. Jei dar nepasirodė baisu, šia veiklos sfera galite pasidomėti, nes gaunamas atlygis čia yra tikrai nemenkas. Pateikiame keletą labiausiai šiurpą keliančių profesijų.
  Medicinos entomologas

 Vidutinis užmokestis per mėnesį – 47 740 JAV dolerių;

Trumpas darbo apibūdinimas – šios profesijos atstovai tyrinėja vabzdžius, kurie atsiranda ir veisiasi negyvuose kūnuose. Sukauptas žinias dažniausiai panaudoja tiriant kriminalinius nusikaltimus ar žmonių nužudymus.

Arachnologas

 Vidutinis užmokestis per mėnesį – 61 660  JAV dolerių;

Trumpas darbo apibūdinimas – tai vieni iš biologijos mokslų specialistų, kurie domisi įvairiais voragyviais, jų dydžiais, rūšimis ir klasėmis, pavojingumo lygiais bei kita įvairove.

Kenkėjų kontrolierius 

 Vidutinis užmokestis per mėnesį – 30 340   JAV dolerių;

 Trumpas darbo apibūdinimas: kenkėjų kontrolės specialistas pašalina iš pastatų bet kokius parazituojančius vabzdžius ar  kitokius gyvius.  Šie „neprašyti svečiai“ gali būti pašalinami iš gyvenamųjų namų, būtų, sodų ar darbo vietų, taip pat kitų miesto vietų.

 Herpetologas

Vidutinis užmokestis per mėnesį – 61 660  JAV dolerių;

Trumpas darbo apibūdinimas: tai laukinės gamtos specialistai, kurių domėjimosi ir veiklos sritis yra ropliai. Daugelis jų dažniausiai dirba zoologijos soduose, gamtos muziejuose ar kitose panašiose vietose.

Kelyje žuvusių gyvūnų surinkėjas

Vidutinis užmokestis per mėnesį – 30 000   JAV dolerių;

Trumpas darbo apibūdinimas – šios „profesijos“ atstovai privalo surinkti kelyje (dažniausiai greitkelyje ar autostradose) žuvusius gyvūnėlius, kad būtų išvenga dar didesnių ar skaudesnių nelaimių.

Entomologas

Vidutinis užmokestis per mėnesį – 47 740 JAV dolerių;

Trumpas darbo apibūdinimas – entomologai tyrinėja vabzdžių gyvenimo stadijas. Juos rūšiuoja, stengiasi išsaugoti nykstančias rūšis, kontroliuoja populiaciją.

 

 

Previous post:

Next post: