Dovana moteriai pagal jos zodiako ženklą

Post image for Dovana moteriai pagal jos zodiako ženklą

Visai nesvarbu, ar tai Kalėdos ar gimimo diena, moterys mėgsta gauti dovanas bet kokia proga. Jei norite nustebinti savo mylimąją miela smulkmena, galite jai padovanoti gražų pirkinių krepšį ar dėžutę juodojo šokolado. Jums, mielieji vyrai, net sunku įsivaizduoti, kaip labai nuotaiką gali praskaidrinti parodytas nors  menkiausias dėmesys. Čia pateikiame keletą dovanų idėjų pagal moters zodiako ženklą.

1. Butelis šampano
Tai bene viena romantiškiausių dovanų, kuri skirta tik moteriai.  Teikdami dovaną žiūrėkite tiesiai mylimajai į akis ir pamatysite, kaip keičiasi jos žvilgsnis. Švelnus gėrimo skonis ir burbuliukai leis jai pasijusti pačiai svarbiausiai pasaulyje. Patikėkite, ji niekada nepamirš tos valandėlės, praleistos drauge. Butelis šampano kuo puikiausiai tiks mėgstančioms dominuoti ir labai aistringoms moterims, gimusioms po Avino ženklu.


2. Meilės laiškas
Nuoširdūs žodžiai kruopščiai išdėstyti ant balto lapo – kuo puikiausias būdas nustebinti savo mylimą moterį. Nepamirškite, jog laiške nereikėtų minėti tokių buitinių smulkmenų, kaip neplauti indai. Susitelkite ties jausmais ir apipinkite juos gražiais palyginimais. Puikiai tiks merginai, gimusiai po Dvynių žvaigžde. Būtent šios panelės ypatingai mėgsta staigmenas.

3. Romantiška vakarienė
Nusivesti panelę į restoraną ar užsisakyti picą ir valgyti ją žvakių šviesoje. Bet kuris iš šių pasirinkimų yra tinkamas, jei norite padaryti ilgalaikį įspūdį. Dar labiau nustebinsite savo moterį, jei vakarienės metu jai įteiksite gražią įrėmintą  judviejų nuotrauką ar nedidelį papuošaliuką. Šią malonią staigmeną kuo puikiausiai įvertins merginos, gimusios po Vėžio ženklu.

4. Šokoladas
Šokoladas tai aistros ir romantikos sinonimas. Nesidrovėkite šių jausmų atskleisti savo mylimai moteriai. Dėžutė jos mėgiamo šokolado tiks Liūtėms. Šios moterys tikrai supras, ką norite pasakyti šia miela dovanėle.

5. Gėlių puokštė
Niekada nepamirškite: gėlės – tai nebyli kalba. Jos pasako tai, ko nereikia ištarti garsiai. Būtent šie gražūs ir kvapnūs augalai, dovanojami moterims, gali padaryti stebuklus. Ypač gėlių puokštę įvertins Mergelė.

6. Gundantys apatiniai
Jei jūsų mergina yra Svarstyklės, net neabejokite, ką jai dovanoti. Gundantys apatiniai ar seksualus moteriškas apatinis trikotažas turi atitinkamą reikšmę. Taip savo išrinktajai pademonstruosite savo išlavintą skonį, „neperspausdami“ jos parodysite tai, kaip įsivaizduojate gražią merginą.

7. Kelionė prie upės
Nėra nieko romantiškesnio, kaip dviese stebėti nesibaigiančią upės tėkmę. Nusivežę savo išrinktąją prie artimiausio vandens telkinio galite pasidaryti sau romantišką pikniką su butelaičiu gero vyno. Mergina, gimusi po Jaučio ženklu, tikrai įvertins šias draugo pastangas.

8. Deimančiukas
Moterys visada be galo myli papuošalus, ypač tuos, kurie padabinti brangakmeniais. Jei galite tai sau leisti, kodėl vieno deimančiuko nepadovanojus savo damai? Būtent šis prabangus akmenukas leis moteriai pasijusti amžinai, unikaliai, neprilygstamai. Brangakmenius labai mėgsta visos damos, o ypač – gimusios po Šaulio ar Ožiaragio ženklu.

9. Garsaus dizainerio rankinė
Viena iš praktiškiausių dovanų, kurios trokšta visos moterys. Jei dovanosite tą rankinę, kurią pagamino garsus dizaineris ar žymūs mados namai, jūsų dama jus dievins. Nepasigailėsite ją padovanoję po Vandenio ar Žuvų ženklu gimusioms merginoms, nes jos nepamirš paminėti visoms draugėms ir pažįstamiems, kaip labai jumis didžiuojasi.

 

Previous post:

Next post: