Saldu! Garsioji aktorių pora ketina įsivaikinti dar kartą!

Post image for Saldu! Garsioji aktorių pora ketina įsivaikinti dar kartą!

Saldžios naujienos iš Holivudo. Visai neseniai vietinę spaudą apskriejo žinia, jog garsioji aktorių pora B. Pitt ir A. Jolie ketina įsivaikinti dar vieną mažylį iš Afrikos.

Koks fantastiškai geranoriškas poelgis! Koks kilniadvasiškumas ir dosnumas vargšams! – tokie ir dar keletas panašių komplimentų nuskambėjo, kai buvo pranešta apie šią naujieną. Pasirodo, A. Jolie ir B. Pitt šešetuko dar negana. Garsioji aktorių pora savo įdukrai Zaharai pažadėjo, jog ji jau kitais metais galės džiaugtis sesute arba broliuku iš savo gimtojo krašto.

“Žinią apie naują šeimos narį vaikai sutiko itin entuziastingai. Ypač džiūgavo Zahara, kuri labai norėjo turėti kažką artimo, kuris būtų kilęs ne tik iš tos pačios šalies, bet ir iš to pačio miesto.“ Anonimų dėka, kurie skelbiasi esą artimi aktorių draugai, pasaulis  jau kalba apie dar vieną B. Pitt ir A. Jolie kilniaširdišką poelgį. Reikia nepamiršti paminėti, kad aktorius B. Pitt ne kartą yra sakęs, kad jo laimingas skaičius yra septyni. Gal todėl ir dar vienas vaikelis būtų neprošal? Jam antrino ir mylimoji A. Jolie: „aš visada svajojau turėti septynis vaikus. Man tai – ideali šeima.“

Ši garsi aktorių pora jau augina šešis vaikus:  Maddox (10), Pax (7), Zahara (6), Shiloh (5)  bei trečiąjį gimtadienį atšventusius dvynius Knox ir Vivienne.

Previous post:

Next post: