Top-10. Įžymybės ir keisti jų pomėgiai

Post image for Top-10. Įžymybės ir keisti jų pomėgiai

Kartais mums atrodo, kad žvaigždės (ne tos, kur žybsi danguje, o tos, kur gyvena Holivude) yra nepasiekiamos. Mes manome, kad jų gyvenimas yra visai kitoks. Žinoma, jei palygintume mūsų ir jų banko sąskaitas, turimus nuosavus namus ar net salas, tikrai atrastume nors „keletą“ skirtumų. Tačiau kita vertus, įžymybės yra lygiai tokie pat žmonės kaip ir mes: turintys savo įpročius ar poreikius. Visai nesvarbu, ar tu garsus, ar ne, bet gerai leisti laiką juk mėgsta kiekvienas. Ar žinojote, kad modelis Kate Moss mėgsta savo rankomis daryti naminį muilą? Pristatome šią ir dar keletą pikantiškų naujienų apie įžymybių nekasdienius ir keistus pomėgius.

Kate Moss

  Šiam modeliui nestinga bendrų projektų su garsiausiais mados namais. Tačiau tai netrukdo Kate Moss turėti kiek neįprastą pomėgį – gaminti naminius muilus. Sunku įsivaizduoti šią ilgakoję gražuolę stovinčią prie viryklės ir maišančią skystą mikstūrą. Beje, jos gaminama produkcija susideda tik iš kokybiškiausių Cotwolds firmos siūlomų ingridientų.

Brat Pitt 

O ar žinojote, kad šis žavingas šešių vaikų tėvas tiesiog eina iš proto dėl architektūros? Bradas Pitas yra toks fanatikas, kad net savo noru įsitraukė į Naujojo Orleano atstatymo projektą, kai šis buvo siaubingai nuniokotas po uragano Katerina.

Eva Longoria

 

Ši serialo Nusivylusios namų šeimininkės žvaigždė, be galo dievina gaminti. Eva Longoria vadovauja restoranui Beso, kuris patiekia tik tai, kas patenkina itin gurmaišką skonį. Būtent šioje vietoje buvo pristatyta pirmoji aktorės sukurtų receptų knyga.

Harrison Ford 

Amerikiečių aktorius ir prodiuseris Harrison Ford be galo mėgsta sraigtasparnius. Jis pats turi teisę juos valdyti, o šį hobį atrado dar 1960 metais. Dar ir šiandien su nenuilstama aistra H. Fordas yra vienas didžiausių malūnsparnių mylėtojų.

Johnny Depp


Kiek „nevyrišką“ pomėgį turi aktorius Johnny Depp. Jis be galo mėgsta senovines porceliano lėles. Savo kolekcijoje turi jų surinkęs ne vieną dešimtį. Taip pat J. Deep jaučia silpnybę karveliams.

 Cameron Diaz

Kino filmų žvaigždė Cameron Diaz be galo sportiška. Jos mėgiamiausia veikla – plaukiojimas banglente.  Vien dėl to jos rankos yra be galo gražios formos ir itin raumeningos. Štai vienas amerikiečių sporto žurnalas jai skyrė sportiškiausios aktorės titulą.

Thom Hanks 

 Aktorius Thom Hanks kolekcionuoja 1940 metais išleistas spausdinimo mašinėles. Tačiau kyla klausimas: kam jos reikalingos?

Sarah Jessica Parker 

Niekada nebūtų šovusi tokia mintis, kad visada stilingai atrodanti Sarah Jessica Parker yra prisiekusi mezgėja. Aktorės teigimu, šis hobis jai primena vaikystę, kai ją savo rankdarbiais puošdavo mama ir močiutė.

Robbie Williams 

Tikrai stebinantis atradimas: štai dainininkas Robbie Williams laisvalaikį skiria ne kam kitam, o ateiviams. Jis pats kuria įvairius piešinius bei skaito literatūrą apie NSO.

Justin Timberlake 

Justin Timberlake tiesiog apsėstas golfo manijos. Kai tik jis turi bent keletą minutėlių laisvo laiko, jį skiria būtent šiam žaidimui.

Previous post:

Next post: