Rankinę rinkis pagal savo figūrą

Post image for Rankinę rinkis pagal savo figūrą

Rankinė – tai vienas svarbiausių moters daiktų, kuris atskleidžia tikrąjį asmenybės stilių. Tai ne vien talpi ir erdvi vieta piniginei, raktams, kosmetinei, telefonui ir daugeliui kitų daiktų. Labai svarbu, kad rankinukas atitiktų ir naujausias mados tendencijas. Kai parduotuvėse dairotės būtent šios puošmenos, atkreipkite dėmesį į savo figūrą. Pateikiame keletą patarimų kaip tinkamai suderinti kūno linijas ir rankinę.

Lieknai moteriai

Itin liaunos figūros moterys gali drąsiai rinktis didelę, apvalintos formos rankinę su masyviomis detalėmis ar aksesuarais. Tokio tipo merginoms labai tiks ir verstos odos kuprinytės. Patariame vengti griežtos kvadrato formos krepšių.

 Pliusinio dydžio moteriai

Apkūnioms moterims patariama vengti apvalių ir labai didelių krepšių. Tokios figūros savininkės rankinė turėtų būti visiška priešingybė prieš tai minėtosioms. Geriausiai tiktų griežtos formos (kvadratinė ar stačiakampė), ji neturėtų būti nei pernelyg didelė, nei pernelyg maža. Atsargiai rinkitės rankinės merėją: itin smulkūs raštai pabrėš jūsų apvalumus, o pernelyg stambūs – pridės keletą papildomų kilogramų.

Nedidelio ūgio moteriai

Smulkutės bei nedidelio ūgio moterys turėtų vengti masyvių krepšių. Su tokio tipo rankine atrodysite dar mažesnė, nei esate iš tiesų. Geriau rinkitės nedidelio aukščio – taip išryškinsite savo liemenį. Taip pat rankinės neperkraukite, nes išsipūtusos formos krepšys užgoš jūsų kūno trapumą.

Moteriai, turinčiai kriaušės formos figūrą 

Kriaušės figūros moterys privalo įsigyti tokią rankinę, kuri patrauktų dėmesį nuo probleminės vietos. Geriausia būtų, kad krepšys būtų nešiojamas ties klubais. Atrodysite madingai, jei pasirinksite kuprinės tipo ar katiliuko formos. Venkite itin mažų rankinių, kurios nešiojamos ant stambių klubų, tarsi išnyktų.

Moteriai su nežymiu liemeniu

Jei jūs turite labai nežymų liemenį (kitaip tariant, esate obuolio figūros tipo), drąsiai rinkitės tas rankines, kurios yra priešingybė prieš tai aptartosioms. Jums ideliai tinka krepšys su ilga rankena. Geriau būtų vengti  rankinių, kurios kabo ties krūtine ar  liemens viduriu. Geras pasirinkimas būtų vidutinio dydžio rankinė su itin ilga rankena,  kabanti ties klubais ar dar žemiau.

Previous post:

Next post: