Geriausiai apmokamos Holivudo aktorės

Post image for Geriausiai apmokamos Holivudo aktorės

Kai metai jau skaičiuoja paskutiniuosius mėnesius, pats laikas apžvelgti garsių žmonių algalapius. Žurnalas „Forbes“ paskelbė top dešimtuką geriausiai apmokamų Holivudo aktorių. Sąrašo viršuje puikuojasi A. Jolie,  S.J. Parker, J. Aniston ir R. Witherspoon pavardės. Per pastaruosius metus šios keturios žavios damos uždirbo 218 milijonų JAV dolerių. Smalsu, kas dar pateko tarp išrinktųjų? Pateikiame sąrašą, kuriame rasite ne tik pačias gražiausiais, bet ir daugiausia uždirbančias Holivudo aktores. 

Angelina Jolie: $ 30 milijonų

Ši, ne vieną oskarą laimėjusi aktorė, užima pirmąją vietą, uždirbdama $ 30 milijonų per metus. Angelina Jolie pripažinimo sulaukė suvaidinusi pagrindinį vaidmenį filme „Lara Kroft“.  Ši žvaigždutė yra garsaus aktoriaus, Akademinių apdovanojimų laureato Jon’o Voight’o duktė.

  Sarah Jessica Parker: $ 30 milijonų

Sarah Jessica Parker gimė 1965 kovo 25 dieną. Nuo pat vaikystės savo gimtajame miestelyje Nelsonvile ji lankė dainavimo ir baleto pamokas. Šis įdirbis leidžia jai puikuotis geriausiai uždirbančių aktorių sąrašo viršūnėje kartu su A. Jolie.

Jennifer Aniston: $ 28 milijonai

Jennifer Anisten užima garbingą trečiąją poziciją, o jos uždarbis siekia 28 milijonus dolerių per metus. Buvusi B. Pitto mergina gimė Kalifornijoje, o savo aktorės karjerą pradėjo būdama dar vienuolikos, kai įsojo į vietinės mokyklos dramos būrelį.

Reese Witherspoon: $ 28 milijonai

Reese Witherspoon praėjusiais metais uždirbo lygiai tiek pat, kaip ir jos kolegė J. Aniston – $ 28 milijonus. Holivude mergina įsitvirtino suvaidinusi Elę Vuds komedijoje „Užsispyrusi blondinė“ (2001 metai).  Vien šis filmas R. Witherspoon uždirbo daugiau kaip per 100 milijonų JAV dolerių.

Julia Roberts: $ 20 milijonų

Julia Fiona Roberts, kilusi iš Džoržijos valstijos, niekada net nepagalvojo, kad galėtų tapti viena populiariausių aktorių Amerikoje. Tačiau per pastaruosius metus, valgydama kino filmų žvaigždės duoną,  ji uždirbo net 20 milijonų JAV dolerių. Visai neseniai Julia parėmė savo brolio Erico sėkmingą debiutą Holivudo industrijoje.

Kristen Stewart: $ 20 milijonų

Dar būdama tik 18 metų, K. Stewart debiutavo milžiniško populiarumo susilaukusiame filme apie vampyrus „Saulėlydis“ (2008). Už Belos vaidmenį ji buvo apdovanota MTV filmų  premija kaip moteris, geriausiai atlikusi vaidmenį. Vėliau K. Stewart vaidino ir kitose ekranizuotos sagos dalyse „Jaunatis“ ir „Užtemimas“. Per pastaruosius metus  aktorė uždirbo nei daug, nei mažai – 20 milijonų JAV dolerių.

Katherine Heigl: $ 19 milijonai

Katherine pirmą kartą žvaigždės duonos paragavo dar būdama visai mažytė, kai dirbo modeliu. Jos nuotraukos puikavosi vienamo žurnalo reklaminiame skelbime, o visai netrukus, K. Heigl susilaukė pasiūlymo iš kino prodiuserio išbandyti savo jėgas filmavimo akštelėje. Iš pradžių jos atlyginimas nebuvo labai didelis, tačiau per pastaruosius metus Katherine uždirbo net 19 milijonų JAV dolerių.

Cameron Diaz $ 18 milijonų

Aukša, žavinga, žydrų akių blondinė Cameron Diaz per pastaruosius metus uždirbo $ 18 milijonų JAV dolerių. Jos vardas yra įrašytas į pačių seksualiausių Holivudo merginų sąrašą.

Sandra Bullock $ 15 milijonų

Sandra Bullock per metus gavo $ 15 milijonų ir pateko į geriausiai uždirbančių Holivudo aktorių sąrašą.

Meryl Streep: $ 10 milijonų

Savo srities profesionalė, aktorė, kuri nuoširdžiausiai ir kruopščiausiai ruošiasi naujam vaidmeniui. Meryl per pastarąją dekadą sukūrė net keliasdešimt įsimintinų vaidmenų, o per šiuos metus uždirbo 10 milijonų JAV dolerių.

Previous post:

Next post: