Geriausios dovanų idėjos šauniausiam draugui

Post image for Geriausios dovanų idėjos šauniausiam draugui

Pats metas pradėti rūpintis Kalėdinėmis dovanomis! Vėliau gali pristigti laiko ar pinigų, tačiau visų svarbiausia yra idėja, ką dovanoti. Kiekvienas iš mūsų turime tam tikrą draugą, kuris visada eina vienu žingsneliu pirmiau, nei mes. Tai tas žmogus, kuris geriausiai rengiasi, turi prabangiausią butą, įdomiausiai leidžia laisvalaikį, o garaže puikuojasi  naujausi „ratai“. Tikriausiai ne kartą esate susimąstę, ką dar jam (jai) galima padovanoti. Pateikiame keletą originaliausių dovanų idėjų, kurios nudžiugins net ir tas asmenybes, kurios turi išskirtinį skonį ir ypatingą požiūrį į gyvenimą. Šie daikčiukai pakels nuotaiką ne tik tiems, kuriuos itin gerbiate, bet ir broliui, sesei, tėvams ar bendradarbiams. 

Žmogui, mėgstančiam įamžinti gyvenimą

 Ar pažįstate tokį žmogų, kuris įamžina kiekvieną kelionės akimirką, kasdienį saulėtekį ir saulėlydį, bet kokią šuns išdaigą ir dar spėja užfiskuoti draugų miego akimirkas? Jūs nepriversite jo atsikratyti šio įpročio, tačiau galite jam/jai palengvinti naštą. Padovanokite mini fotokamerą „Lomography“, kuri leidžia  eksperimentuoti su įvairiausiais efektais.

Žmogui, prilkausančiam kultūros elitui

 

„The Louvre: All the Paintings, Erich Lessing and Vincent Pomarède“. Šioje knygoje glūdi neišsemiamas meno lobynas: visi 3,022 klasikiniai paveikslai, eksponuojami Luvro Muziejuje (Prancūzija).  Šalia kiekvienos nuotraukos yra trumpas aprašymas bei pačių garsiausių darbų analizė. Prie šio fotografijų rinkio pridedamas ir DVD diskas su visa vaizdine bei garsine medžiaga. Tai puiki dovana meno mylėtojui/-jai ar bet kuriam žmogui, kuris mėgsta klasiką. Tai lyg kelionė į Paryžių viename knygos tome.

Moksliukui

Funkcionalu bei gražu – šis keturias jungtis turintis USB skirstytuvas taps puikia stalo puošmena. Tai lyg vienas naujausių meno kūrinių.

Tikram gurmanui

 Bet kuris smaguris nepraleis progos paeksperimentuoti su šiais trimis skoniais. Itin aštrus Yuzu iš Japonijos, argentinietiškas chimichuri padažas ir pikantiška Umami pasta – tai patys svarbiausi dalykai, kuriuos privalo turėti kiekvienas virtuvės specialistas. Tikėkimės, kad žmogus, gavęs šią dovaną, supras užuominą, kad pats laikas draugus pasikviesti pietų.

Žmogui, nemėgstančiam naujųjų technologijų 

Jei turite draugą, kuris vis dar priešinasi skaitmeninei erai, tai – kuo puikiausiai dovana. Senovinis telefono ragelis, lygiai kaip ausinės, jungiasi prie bet kurio telefono ar IPod’o.

 Tikram maestro


Bet kuris žmogus, kuris dievina filmą „Amadeus“, arba kurio/s kambarys prigrūstas įvairiausių muzikos instrumentų šį daikčiuką pamils iš pirmo žvilgsnio. „Otamatone“ yra vieno dainų atlikėjo sukurtas muzikinis instrumentas – reikia tik paspausti bet kurią natos kojelės vietą ir išgirsite garsą, jei norite, kad suvibruotų – palieskite patį natos pilvelį.

 Mėgstantiems cituoti

 Ir visai nesvarbu, koks lauke oras, svarbiausia, kas ant šių pirštinių. Jei jūsų draugas/ė ypač mėgsta cituoti garsius politikus, mąstytojus, bei filosofus – ši dovana kaip tik jam/jai!

Ekologiškam žmogui

 Jei jūsų draugas yra gamtos draugas – padovanokite šį stilingą puodelį. Pats ekologiškiausias daiktas, į kurį galime įpilti karštą gėrimą – tai yra paprastas keramikinis puodukas. Žinoma, daug kur paplitę bei madingi vienkartiniai puodukai skirti išsinešimui, todėl pasirinkę šį paprastą, „to go“ stiliaus keramikinį puoduką tikrai neapsiriksite: ilgaamžiška ir nežalinga gamtai.

Kelionių aistruoliui/ei


Pamirškite iki kaulų įgrįsusį gaublį, kuriame pavaizduotos visos be išimties šalys: nuo JAV iki Japonijos. Pristatome naujovę –  žemės rutulio maketą, skirtą tikriems kelionių fanatikams. Čia rasite tik pačius turistų mėgiamiausius miestus (Londoną, Romą, Veneciją, Paryžių, Las Vegasą, Berlyną ir Niujorką). Taip pat – smulkų aprašymą apie lankytinas vietas šiuose regionuose.

Žmogui, kurio viduje gyvena vaikas

Lego konstruktoriui tu niekada nebūsi per senas. LEGO Architecture serijos leidiniai yra skirti itin kruopštiems žmonėms, juos mėgsta dėlioti ir suaugę. Beje, statybų procesas veikia raminančiai, tarsi savotiška meditacija.

 

Previous post:

Next post: