$aldus įžymybių vaikų gyvenimas

Post image for $aldus įžymybių vaikų gyvenimas

Holivude gyvenančios įžymybės gali sau leisti ypatingą prabangą. Ne mažiau jie suteikia ir savo palikuonims. Manote, kad Tomas Cruise toks „neturtingas“, kad negalės pasamdyti profesionalios auklės, kuri jam kas mėnesį kainuoja „tik“ 10 000 JAV dolerių? Pasirodo, kad gali dar daugiau.  Holivude gimę vaikai nuo pat pirmojo savarankiško įkvėpimo  yra daug garsesni ir turtingesni nei bet kuris kitas žmogus pasaulyje. Pasižvalgykime, kokią prabangą savo atžaloms leidžia įžymybės. 

Beyoncé dovana kūdikiui – $5,200 vertės vonia

Ką galėtumėte padovanoti dar negimusiam savo vaikeliui, kuris ir taip jau turi viską, ko jam reikia? Štai dainininkė Beyoncé savo būsimai atžalai padovanojo krištolu dekoruotą vonelę. Ir tai jokia apgaulė! Buvusi grupės Destiny’s Child vokalistė Kelly Rowland visai neseniai paskelbė apie savo rankomis pagamintą „deimantinę“ kūdikių vonelę. O Beyonce jau spėjo ją nupirkti ir padovanoti savo gimsiančiai dukrelei (gydytojai neseniai paskelbė, kad tai bus mergaitė). Pasak pačios idėjos autorės, ši vonelė nėra tokia  jau ir nepraktiška, kaip gali pasirodyti iš pirmojo žvilgsnio – kai vaikutis paaugs ir šis daiktas bus nebereikalingas, ją lengvai galima paversti gėrimų staliuku.

Suri Cruise ir jos $150,000 vertės batų kolekcija 


Jau dabar daugelio žmonių mėgiama dėl išskirtinės aprangos ir stiliaus, penkiametė Tomo Cruise dukrelė dar niekada neavėjo paprastų sportinių batelių. Vietoj to, panelė Suri turi ne vieną porą aukštakulnių, kurie buvo sukurti ir pasiūti būtent jai, o tai kainavo tikrai nemažus pinigus. Jos batų kolekcijoje puikuojasi tokių žymių dizainerių avalynė kaip Christian Louboutin ar Marc Jacobs. Skaičiuojama, kad visa tai Cruise šeimynai galėjo kainuoti net $150,000. Šita suma skirta vien tik batams, o kur dar visi kiti rūbai ir aksesuarai… Skaičiuojama, kad Suri spintos turinio vertė siekia net $3 milijonus.

Zachary Furnish-John ir jo butas už $2 milijonus


Šis berniukas tikrai yra vienas turtingiausiųjų visame pasaulyje. Dar būdamas kūdikis, jis jau turi ne tik savo kambarį, bet ir visus apartamentus. Dar prieš jam gimstant, jo tėvai Elton John ir jo gyvenimo partneris David Furnish nupirko visai šalia jų gyvenamos vietos (Los Andželas) esantį prabangų butą, kurį pavertė tikra vaikelio tvirtove. Jame nuolat, t.y. visą parą, dirba auklė ir pribuvėja.

Kingston Rossdale vakarėlis už $15,000


Gausybė balionų ir pripučiamos pilys – tai jau įprastiniai gimtadienio šventės atributai, be kurių žvaigždučių vaikai neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tačiau jei tu esi dainininkės Gwen Stefani ir Gavin Rossdale sūnus, tu gauni tik pačius geriausius balionus ir nuostabiausias pripučiamas pilis visame pasaulyje. 2010 metų gegužę, Kingstonas šventė savo ketvirtąjį gimtadienį, kuriame pasirodė gausybė klounų, cirko artistų, persirengėlių ir kitų įvairiausių personažų. Žinoma, apsilankė ir būrys kitų Holivudo garsenybių atžalų. Visos šventės kaina tėveliams atsiėjo apie $15,000. Gaila, praėjus keliems metams, jis nieko apie tą dieną net neprisimins.

Monroe Cannon kambarys už $1 milijoną


Gal teko girdėti, kiek atlikėja Mariah Carey paskyrė savo primagimių dvynių kambariui? Nei daug, nei mažai – tik 1 milijoną JAV dolerių. Tikriausiai manote, kad kiekvienas kampelis yra dekoruotas auksu. Visai ne. Vaikams skirta erdvė įrengta labai skoningai, o lubos dekoruotas mėgstamiausiais atlikėjos dainų žodžiais. Tačiau į kainą yra įtraukti ir prabangūs daiktai, tokie kaip dvigulė vaikiška lovytė  ($20,000 ), dvi vaikštynės ($5,000),  du lopšiai ($250,000) ir visa tai vainikuoja firminė Bose garso sistema. Nepamirškime paminėti ant kambario sienos kabantį didžiulį baltą kailinį kilimą.

Justin Dior Combs automobilis už $360,000


Kai tavo tėvas yra vienas žymiausių hiphopo atlikėjų, šešioliktojo gimtadienio proga gausi tikrai ne antrą golfą. Dainininkas Diddy savo vyresnėliui Dior Combs padovanojo naujutėlaitį sidabro spalvos Maybach markės automobilį. Iki to momento, kai Justinas gaus teisę vairuoti, jį vežioja nuosavas vairuotojas.

Skyler Morrison Berman spintos turinio vertė –  $82,000Tikriausiai nei vieno nenustebinsime pasakydami, kad pasakiškai turtingos ir stilingos Rachel Zoe sūnus kasnakt galvą deda ant firminių Hermes pagalvių. Tačiau kyla klausimas: kam tokiam kūdikui reikia net 22 porų batų? Jo spintoje taip pat galima rasti ne vieną žymią etiketę: pagal užsakymą pagamintas Gucci švarkelis, Casadei sandalai, Missoni megztiniai ir t.t. Mažasis Skyler Morrison Berman dar neturi nė vienerių metų, tačiau garsūs dizaineriai jam patys dovanoja savo sukurtus rūbelius.

Kūdikius Max ir Emme Muñiz prižiūrinčiam personalui sumokama net $1 milijonas


Brangios mašinos ir lėlės -tai žaislai, kurie skirti vaikams. Jennifer Lopez ir Marc Anthony pirmagimiai gali drąsiai didžiuotis garsiausių dizainerių rūbais, o miega ant pasakiško brangumo patalų. Tačiau nebūtų jie Holivudo vaikučiai, jei neturėtų visos armijos palydovų: net keturias pribuvėjas, apsaugos darbuotojus,  ir keletą iškviečiamų auklių. Visas šitas malonumas tėvams per mėnesį kainuoja  tik $1 milijoną JAV dolerių per mėnesį.

 

Previous post:

Next post: