Šokoladinis Niujorko madų šou

Post image for Šokoladinis Niujorko madų šou

Visi Pasaulio šokolado ir stiliaus mėgėjai sugūžėjo į Brodvėjų Niujorko mieste, kad sudalyvautų neeiliniame madų šou. Vakaras prasidėjo modelių paradu, kurie vilkėjo įvairiausius apdarus, pagamintus (ne, nepasiūtus) iš šokolado!

Grandiozinis renginys prasidėjo ketvirtadienį ir tęsis iki pat sekmadienio vakaro.


Ką tik atsidaręs Paryžias Šokolado Salonas nepašykštėjo lėšų šiam didžiuliam mados renginiui. Įmonės atsovai teigia, kad ši šventė yra tarsi  organizacijos gimtadienis.

2009 metų lapkričio devintoji – pirmoji Niujorko Šokolado madų šou diena. Šioje nuotraukoje matote modelį, kuris didžiojo vakaro atidarymo metu, pristato pirmąjį saldų rūbą.

Šokoladas tapo kuo puikiausia medžiaga įvairiausiems rūbams: korsetams, suknelėms, sijonams ir net papuošalams. Iš šio gardėsio buvo pagaminti ne tik išorėje dėvimi drabužiai, bet ir moteriškas apatinis trikotažas.

Publika galėjo pasigrožėti net 13 naujausių, garsių dizainerių sukurtų apdarų. Visi iki vieno buvo itin saldūs, nes pagrindinė visų rūbų medžiaga – šokoladas.

Vienas modelis sulaukė itin gausių ovacijų. Ji pasirodė apsirengusi kaip prancūzų šokėja, o jos galvą puošė įspūdingo dydžio šokoladinis Eifelio bokštas. Jai prireikė net keletos dienų, kol su šiuo grožiu išmoko vaikščioti podiumu.

Kiekvienam apdarui sukurti reikėjo ne tik profesionalaus dizainerio, bet ir savo darbą išmanančio konditerio.

Šiam apdarui sukurti prireikė net 12 valandų. Tai sudėtingiausios struktūros rūbas, kuris tą vakarą buvo pademonstruotas.

 Renginio dalyviai galėjo ne tik grožėtis šiuo „saldžiu“ menu, bet ir jo paragauti. Šokoladiniai desertai buvo patiekti iškart po madų demonstracijos. Kiekvienas smalsusis svečias galėjo sužinoti ir receptą, kaip buvo pagamintas vienas ar kitas gardumynas.

Visos madų šou renginiui sukurtos suknelės bei apdarai po pasirodymo nugabenti į parodą. Jie ten bus eksponuojami iki festivalio pabaigos.

Šokoladas ir plunksnos – keistas, tačiau įmanomas derinys.

 Įstabus šokoladinis grožis buvo demonstruojamas ne tik ant podiumo, bet ir ant vaišių stalo. Dalyviai galėjo drąsiai paragauti įvairiausių skanumynų.

 Iš baltojo šokolado pagaminta JAV prezidento Baracko Obamos skulptūra. Šis meno šedevras tapo vakaro pažiba, nei vienas svečias nepraleido progos įsiamžinti su „baltuoju“ Baracku.

Previous post:

Next post: