Kai meilė išgelbėja nuo anoreksijos

Post image for Kai meilė išgelbėja nuo anoreksijos

Viskas gerai, kas gerai baigiasi. Kate Puncher, buvusiam modeliui tikrai pasisekė. Ji vos nenumarino savęs badu, sirgo anoreksija, prarado ne tik karjerą, bet ir sveikatą, draugus, atstūmė net savo artimiausius šeimos narius. Tačiau ji dabar laiminga, nes ją išgelbėjo ne kas kita, o tik nuoširdi meilė. 

Glasgo mieste gyvenanti Kate Puncher (31) nuo paauglystės dirbo modeliu. Jai buvo žadama „auksinės mergaitės“ karjera, stulbinamos galimybės ir, žinoma, nemenki pinigai. Ji, dar būdama trylikos, kuo puikiausiai žinojo, kas yra kalorijos ar dieta ir ne vieną būdą, kaip jos laikytis. Kai jai sukako 18 metų ji sutiko svajonių vyrą. Kate manė, kad visas jos gyvenimas priklauso tik numylėtajam. O brangusis buvo labai reiklus. Jis paskelbė ultimatumą: jei Kate priaugs nors vieną papildomą kilogramą, jis paliks ją net neatsisveikinęs. Mergina bijojo vienatvės ir negalėjo susitaikyti su mintimi, kad gali netekti mylimojo. Po šio pokalbio, mergina pradėjo savo kūno kankinimą: ji valgydavo vien tik mėtinukus, vartojo laisvinamuosius vaistus. Kate pastoviai alindavo alkio jausmas. 1999 metais ji pasiekė žemiausią svorio ribą ir pateko į ligoninę. Ji buvo taip nusilpusi, kad vargiai įstengė rankose nulaikyti šaukštą. Kone ištisus metus praleidusi ligoninėje, ji vis tik neteko savo mylimo draugo. Jis Kate paliko vos tik prasidėjo merginos sveikatos sutrikimams. Buvęs modelis beveik numirė fiziškai, o dvasinė mirtis ją ištiko dar prieš patenkant į ligoninę.

 


 

Kate gyvenimo saulė nušvito tik 2005 metais, kai sutiko savo dabartinį vyrą. Barry buvo vietinis gaisrininkas. Po gražių dviejų draugystės metų vyriškis pasipiršo ir dar po keletos metelių, pora atšoko įspūdingas vestuves. Tačiau Barry, prašydamas Kate rankos, padovanojo ne žiedą, o vestuvinę suknelę. Jis prisiekė ją palikti, jei ji nepriaugs 10 kilogramų, nes suknutė buvo net dviem dydžiais didesnė, nei Kate tuo metu reikėjo. Sužadėtinė klusniai valgė tris kartus per dieną, bei stengėsi gyventi sveikai, kad iki sutartos datos „priaugtų“ savo vestuvinį apdarą. Išsvajotos vedybos įvyko 2009 metų vasarą, kai Kate buvo visiškai įveikusi anoreksiją. Romantiška ceremonija įvyko Kuboje, ant jūros kranto. Ar ši istorija neprimena pasakos su laiminga pabaiga?..Previous post:

Next post: