Top-10. Trumpiausios įžymybių santuokos

Post image for Top-10. Trumpiausios įžymybių santuokos

Jau rašėme apie ilgiausias Holivudo pasaulio santuokas. Pats laikas atkreipti dėmesį į pačias trumpiausias. Pastaruoju metu visi tik ir apšneka modelio, aktorės Kim Karadshian nenusisekusią santuoką su profesionaliu krepšininku Kris Humphries. Jų šeimyninė laimė truko vos 72 dienas, skyrybų priežastis – ta pati visų mėgiama frazė „nesutapo interesai“. Spauda tyliai aptarinėja galimybę, kad šios vedybos buvo tik iš anksto suplanuotas triukas. Televizija iš „svajonių vestuvių“ susišlavė nei daug nei mažai – tik  $17.9 milijonų. Kol kas pora šiuos gandus griežtai neigia. Sunku patikėti, tačiau šios 72 dienos Kim Karadshian ir jos buvusiam vyrui nepadėjo patekti į šį top dešimtuką. Žinoma, sunku išlaikyti aplinkinių spaudimą, kai esi pirmo ryškumo žvaigždė, tačiau dėl spontaniškų santuokų ir skyrybų daugiausia galime kaltinti tik garsenybių ego. 

10. Pamela Anderson ir Kid Rock

Pamela Anderson dėl savo iškilių kūno formų patinka ne tik blogiems berniukams. Po skandalingų skyrybų su Tommy Lee, Anderson meilę ir paguodą rado kito, ne kokią reputaciją turinčio, muzikanto glėbyje. Su Kid Rock Pamela draugauti pradėjo 2001, o sužadėtuvės įvyko jau 2002. Dar nežengus prie altoriaus, jų draugystė nutrūko, tačiau santykius pavyko atgaivinti 2006. Tik tada santuoka įregistruota civiliškai, o skyrybos įvyko nuo sutuoktuvių datos praėjus vos keturiems mėnesiams.

9. Colin Farrell ir Amelia Warner

 Colin Farrell buvo iki ausų įsimylėjęs, kai 2001 metais Bora Bora mieste vedė aktorę Amelia Warner. Iš tos laimės jis vietoj žiedo ant piršto išsitatuiravo mylimosios vardą. Tačiau palaimingas sapnas tęsėsi neilgai, t.y. vos keturis mėnesius ir sanuoka iširo. Tik praėjus keletui metų po skausmingo išsiskyrimo, airių širdžių ėdikas atsakė į klausimą, kas jų santuokoje nepavyko:  “viskas per daug greitai, buvau pernelyg jaunas.”

8. Renee Zellweger ir Kenny Chesney

Beveik kiekviena mergina svajoja ištekėti paplūdimyje. Tokia ceremonija laikoma pačia romantiškiausia ir po tokių vestuvių nebegali būti net minčių apie skyrybas. Tačiau šis scenarijus nebuvo palankus Renee Zellweger ir jos buvusiam sutuoktiniui Kenny Chesney. Judviejų vestuvių dieną viskas vyko sklandžiai, lyg pasakoje, tačiau jų šeimyninė laimė truko kiek trumpiau nei keturi mėnesiai.

7. Nicolas Cage ir Lisa Marie Presley 

 

Nicolas Cage visada buvo ištikimiausias Elvio Presley fanas. Jis buvo toks atsidėjęs, jog ne tik dainavo jo dainas ar persirenginėjo lygiai taip pat kaip mylimasis atlikėjas. Geriausia, ką jis galėjo padaryti vardan savo dievaičio – tai vesti vienintelę Elvio Presley dukterį  Lisa Marie. Tačiau judviejų santuoka truko vos tris su puse mėnesio.

6. Chris Kattan ir Sunshine Tutt 

 Chris Kattan ir jo mylimoji Sunshine Tutt susituokė 2008 metų birželio 28. Skyrybos įvyko tų pačių metų rugpjūčio 10 – ąją.

5. Drew Barrymore ir Jeremy Thomas 

Drew Barrymore 1994 metais susipažino su baro savininku Jeremy Thomas. Vos po šešių savaičių draugystės devyniolikmetė aktorė ištekėjo už 32 metų Thomaso. Santuoka truko tik 32 dienas.

4. Ethel Merman ir Ernest Borgnine 

Šios poros istorija šiek tiek daugiau nei keista. Tris kartus išsiskyrusi Ethel Merman ir du kartus išsiskyręs Oskaro laureatas Ernest Borgnine santuokoje išgyveno 32 dienas. Ethel Merman daugiau niekada taip ir neištekėjo, tačiau spėjo parašyti knygą apie santuoką su Borginine. Leidinį sudarė vienas tuščias lapas.

3. Eddie Murphy ir Tracey E. Edmonds 

Eddie Murphy ir Tracey Edmonds vienas kitam priesaiką ištarė slaptai, jų vestuvėse nedalyvavo nei vienas artimas draugas. Tačiau santuoka truko tik keletą savaičių.

2. Dennis Hopper ir Michelle Phillips 

Ar nebūtų puiki santuokos pradžia, jei ką tik iškepta nuotaka pasiteirautų: „o tu kada nors mąstei apie savižudybę“? Būtent taip prasidėjo Dennis Hopper ir Michelle Phillips šeimyninis gyvenimas. Jų santuoka truko vos aštuonias dienas. Nepaisant visko, amerikiečių aktorius Hooper teigė, kad šios aštuonios dienos buvo pačios laimingiausios per visą jo gyvenimą.

1. Zsa Zsa Gabor ir Felipe de Alba 

Holivudo gražuolė Zsa Zsa Gabor nuotakos suknelę vilkosi net 9 kartus. Nenuostabu, kad ji pateko į šio sąrašo viršūnę. Jos vedybinis gyvenimas su paskutiniuoju vyru baigėsi kitą rytą po vestuvių ceremonijos. 1982 metais įvykusios vestuvės su Felipe de Alba buvo devintoji  ir trumpiausioji Zsa Zsa Gabor  santuoka.

Previous post:

Next post: