Liežuvio tatuiruotės

Post image for Liežuvio tatuiruotės

Tatuiruotės – gerbiama kūno puošybos tradicija nuo seniausiųjų laikų. Tai žymė, kuria paženklinamas reikšmingas įvykis ar įamžinamas kitas labai svarbus žmogaus gyvenimo etapo simbolis.

Šiuolaikinės moderniosios technologijos jau teikia galimybę tatuiruotę pašalinti. Seniau tai buvo įmanoma padaryti tik išpjaunant dalį žmogaus gyvos mėsos. Žinoma, po šių skausmingų operacijų, likdavo didžiuliai randai. Pati tatuiruotės sąvoka kilo iš polineziečių kalbos, kur žodis „tatau“ reiškia žymė, dėmė.  Šiandien galime suskaičiuoti begalę priežasčių, kodėl žmonės puošiasi įvairiausiais rašalo ženklais. Tai priklauso nuo kiekvienos kultūros, grupuotės, visuomenės, laikotarpio. Kartais tatuiruotėmis siekiama apsisaugoti nuo velnio ir kitų blogio jėgų. O štai naciai žmones puošė rašalu įspaustais numeriukais, pagal kuriuos atskirdavo kalinčius koncentracijos stovykloje, nes niekas nesivargindavo įsiminti vardų. Senovėje tatuiruotėmis žymėjo netgi  padėtį visuomenėje ar priklausymą tam tikrai subkultūrai.

Kol kas tatuiruotę suprantame kaip tam tikrą kūno „dekorą“. Retai kuris renkasi tokį piešinį, kuris atspinėtų jo vidinę būseną. Vien todėl šiandien labai populiarūs kūno piešiniai tapo labiau  meninis pasirinkimas, atsižvelgian į kliento, o ne paties kūrėjo (kuris šiuo atveju lieka tik paslaugas suteikiantis asmuo) išraiška. Laisvė rinktis ne tik piešinėlį visam gyvenimui, bet ir kūno vietą, kur tau labiausiai patinka.  Kiekvienas tai pasirenka individualiai, net jei tatuiruotė simbolizuoja mylimąjį žmogų, šeimos narį ar geriausią draugą. Iki šiol retai pasitaikanti (tačiau vis labiau populiarėjanti) tatuiruotė ant liežuvio. Tai tatuiruotė, kuri yra paslaptinga, kurios nepamatysi kada tik panorėjęs. Šios rūšies kūno menas sparčiai populiarėja tarp vakariečių paauglių. Taip jie siekia išreikšti save, būti pripažintais.

Dažnai liežuvis perveriamas įvairiausiais auskarais, tačiau apie liežuvio tatuiruotę retas dar kuris yra girdėjęs. Iš tiesų ši kūno dalis yra labi jautri. Visą ją sudaro tik didžiulis raumuo. Jei žmogus įsikanda, tada jį perveria aštrus skausmas, o ką jau kalbėti apie adatos dūrį ar net keletą. Ypač sunku liežuvį paversti vieta meno kūriniui vien dėl to, kad jame yra begalybė skonio receptorių. Tam, kad piešinys atrodytų gražiai ir visas kūno dalis išlaikytume sveikas, reikėtų pasirinkti itin atidų ir patyrusį meistrą. Reikia priminti, kad privalote apsišarvuoti geležine kantrybe  ir tik tada eiti atlikti „žygdarbį“.  Atkreipkite dėmesį, kad paslaugas atliekantis profesionalas visada vilkėtų gumines pirštines, o jo įranga būtų tinkamai dezinfekuota naudojant karštus garus. Jokiu atveju negalima pasigauti infekcijos ar užkrėtimo, nes tada bandymas atrodyti stilingai gali baigtis labai liūdnai.

Nors liežuvis yra nedidelė erdvė, ir milžiniškos tatuiruotės nupiešti neįmanoma, meno kūrinį padaryti iki galo gali užtrukti pakankamai daug laiko. Tam, kad liežuvis kūrybos procese nesujudėtų, jam laikyti naudojamas tam tikras prietaisas. Kartais jis naudojamas ir į šią kūno vietą veriant auskarą. Kadangi liežuvis yra raumuo, žmonės, kurie išdrįso pasirinkti šią keistą vietą tatuiruotei, teigia, kad skausmas lygiai toks pat, kaip ir darantis piešinuką bet kurioje kitoje kūno vietoje.

Daugelis žmonių klysta manydami, kad vien dėl didžiulio liežuvio jautrumo ir išskirtinumo, po tokios tatuiravimo procedūros vieną dieną jie gali atsibusti su pilna burna kraujo. Nesijaudinkite, jei jo šiek tiek atsiras pirmosiomis dienomis. Liežuvis bus šiek tiek jautresnis nei įprasta. Jei ši kūno vieta išliks dirgli ilgiau nei savaitę, reikėtų pasitarti su gydytoju.  Ilgainiui, tatuiruotės spalva labai pakinta. Taip pat nesijaudinkite, jei tik ką išėjus iš salono, jūs negavote būtent tokios tatuiruotės, kurios prašėte. Leiskite jai šiek tiek susistovėti. 

Jei jūs jau turite auskarą liežuvyje, tikrai susidomėsite ir šiuo nauju pasiūlymu. Tinkamai suderintas auskaras ir tatuiruotė gali būti graži puošmena.

 Žinoma, nebūtina viso liežuvio padabinti gėlytėmis, voratinkliais ar kitais piešinėliais. Galima pasirinkti ir paprastesnį dizainą. Jaunimas mėgsta pasidaryti tik žvaigždutės ar širdelės kontūrų formos tatuiruotę. Tokio tipo kūno piešinius rinksis subtili asmenybė, o štai maištinga ir siekianti parodyti save išbandys kuo masyvesnį piešinį.

 

Previous post:

Next post: