Nauji mados vėjai – žiedas ant kojos piršto

Post image for Nauji mados vėjai – žiedas ant kojos piršto

Nors dar neprasidėjo žiema, metas pradėti domėtis artėjančio pavasario/vasaros sezono tendencijomis. Štai naujas mados vėjas numatomas juvelyrikos pasaulyje. Ateinantis šiltasis metų laikas bus dėkingas demonstruojant pėdų aksesuarus! Pristatome naujovę – žiedas ant kojos piršto. 

Nors šis žiedas pats savaime nėra naujas išradimas, mados viršūnė jam žadama tik artėjantį 2012 metų pavasario/vasaros sezoną. Iš tiesų, žiūrint į istoriją, tradicija vilkėti žiedą ant kojos piršto atėjo iš Indijos. Tai buvo santuokinis moters žiedas, kurį gaudavo iš savo sužadėtinio. Masinė šių aksesuarų gamyba pradėta JAV. Vietos juvelyras Marjorie Borell, paviešėjęs Indijoje, pradėjo savo verslą ir 1973 metais pirmą kartą prekyboje pasirodė žiedas ant kojos piršto.  Dabar šie papuošalai įgavo modernesnę formą, jiems pritaikyti inovatyvūs modelio sprendimai, atitinkantys visas naujausias mados tendencijas. Iš pradžių žiedai ant piršto buvo vien sidabriniai. Dabar galima jų rasti dekoruotų akmenėliais, vienspalvių ar net su plastikiniais papuošimais. Tokie žiedai populiariausi tarp paauglių, kurie mėgsta aprangoje maišyti spalvas ir puoštis pagal nuotaiką.

Štai gatvėje sutikta mergina (vilkinti šį papuošalą) labai entuziastingai kalbėjo: „šis žiedas yra unikalus! Aš jį pasirinkau dar ir dėl to, kad daugelis mano bendraamžių jau jį  įsigijo. Jis kuo puikiausiai tinka prie mano basučių, bei  vasarinių įsispiriamų batelių. Tiesiog šaunus dalykėlis ir ne kitaip!“

 

Žiedai ant kojos piršto yra papuošalas „su įkvėpimu“: jie kuo puikiausiai gali atspindėti jūsų asmenybę ir požiūrį į pasaulį. Dar geriau yra tai, kad paprastučiai žiedai kainuoja nelabai brangiai. Galite pasirinkti jums patikusią spalvą, pagal tai, kokius rūbus dėvite. Žinoma, jei rinkstės sidabrinius ar auksinius žiedus, atitinkamai, jų kaina bus žymiai aukštesnė.  Žinoma, nuostabiai atrodo ir deimantais dekoruotas žiedas, tačiau vargiai kas gali sau tokį leisti.

Toks žiedas pagelbės kuriant subtilų moters stilių, papildys jos patrauklumą. Kojos žiedas kuo puikiausiai tiks ir prie formalios aprangos, jei tik turite galimybių jį parodyti.

Todėl puoškitės ir laukite šiltojo metų laiko!

Previous post:

Next post: