Kaip išsirinkti tinkamą vestuvinę suknelę

Post image for Kaip išsirinkti tinkamą vestuvinę suknelę

Vestuvės – ta diena, kai visos merginos nori atrodyti lyg princesės. Tačiau kiekviena iš jūsų yra labai skirtingos asmenybės, turinčios savitą skonį. Šį kartą pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti suknelę pagal kiekvienos moters figūros subtilybes. Atsminkite, jog svarbiausia išryškinti tai, ką turite gražiausio ir užmaskuoti netobulumus. Mylėkite kiekvieną savo kūno lopinėlį ir tada ne tik išore bet ir vidumi spinduliuosite nepaprastą moterišką žavesį. 
Jei turite kriaušės formos figūrą

Ieškokite:  Sijonas turėtų būti platėjantis žemyn, geriausia rinktis A formos. Rinkitės stipriai įliemenuotą suknelę, kur liemens aukštis atitiktų jūsų figūros liekniausią vietą. Išrinkite tokią, kuri banguojančiai kristų ant klubų, pabrėžtų taliją ir būtų su nedideliu šleifu. Audinys turėtų būti tvirtesnis, geriausia būtų atlasas ar tafta. V formos iškirptė ar plonytis dirželis apie juosmenį  pabrėš jūsų liekną viršutinę kūno dalį.

Nepamirškite: Klasikine laikoma A formos kirpimo suknelė tinka formalioms vestuvėms. Jei norite laisvesnio stiliaus, pasirinkite tokio silueto suknelę tik iš lengvesnio audinio, pavyzdžiui, šilko ar nėrinių.

Jei turite didelę krūtinę 

Ieškokite: Suknelė turėtų būti su apvalios formos iškirpte. Gali būti apnuoginti pečiai, kaip matote nuotraukoje. Tokio tipo suknelė ne tik atskleis jūsų veido bruožus, bet ir leis paganyti akis po jūsų krūtinę. Tik nepersistenkite ir neatidenkite per daug, nepamirškite subtilumo. Jei renkatės suknelę be petnešėlių, stenkitės, kad kirpimas būtų įstrižas, o ne horizontalus, nes priešingu atveju jūsų biustas atrodys dar didesnis ir, greičiausiai, primins knygų lentyną.

Nepamirškite: Medžiaga, kuri yra labai blizgi (permatoma, atlasas ar šilkas) dar labiau padidins krūtinę. Nederėtų rinktis suknelės, kuri puošta raukiniais ar nėriniais, nes efektas bus ne ką geresnis, nei prieš tai minėtu atveju.

Jei esate apvalių kūno formų 

Ieškokite: Rinkitės suknelę, kuri pradeda platėti nuo krūtinės. Geriausia, kad tai būtų ilgas, klasikinis A formos kirpimas. Jums tinkamiausias būtų ampyro stilius. Tai tokios suknelės, kurios yra suveržtos ties krūtine ir sijonas prasideda iškart po jos. Nesirinkite visiškai laisvos suknelės, nes ji kabos lyg maišas ir pridės dar keletą papildomų kilogramų. Stenkitės rinktis tiesų, o ne klostuotą audinį.

Nepamirškite: Ieškokite audinio, kurio struktūra primintų atlasinę medžiagą, griežtai draudžiama laisvas, minkštas audinys,  o ypač – raukiniai. Jei mėgstate romatišką įvaizdį ir lengvus audinius, rinkitės suknelę, kurios pagrindas būtų tvirtesnis, ir tik tada ją galite papuošti keliomis siuvinėtomis detalėmis.

Jeigu turite obuolio formos figūrą 

Ieškokite: Suknelė turėtų pabrėžti jūsų liekniausią talijos vietą, o nuo jos tiesiu siluetu eiti žemyn. Rinkitės storesnio audinio suknelę, gali būti dekoruota nėriniais, ar kitomis detalėmis. Geriausia, kad suknelė būtų su korsetu, ar bent jau tokio tipo. Taip pat patariama, kad suknelė turėtų V formos iškirptę.

Nepamirškite: Venkite trimito formos suknelių, kurios pabrėžia liemenį (o ši vieta yra problemiškiausia). Nebijokite atidengti kojų, suknelė gali būti net aukščiau kelių.

Jei esate labai aukšta 

Ieškokite kuo paprastesnio kirpimo suknelės. Svarbiausia pabrėžti jūsų natūralios figūros privalumus. Rinkites žemesnį juosmenį turintį apdarą ar net žemę šluojantį šleifą – tai išryškins jūsų liaunas kūno linijas. Jei pasirinkote suknelę ilgomis rankovėmis, geriausia, kad jos būtų iki pat riešo, venkite 3/4 ilgio. Priešingu atveju atrodys, jog suknelė yra išaugta.

Nepamirškite: Vien dėl to, kad jūs esate aukšta, atkreipiate visų dėmesį. Vengite tokių suknelių, kurios turi „perkrautą“ priekinę dalį: pamirškite raukinukus, roželes ar klostes.

 Jei figūra neturi žymių išlenkimų

Ieškokite: Rinkitės tokią suknelę, kuri optiškai „sukurtų“ apvalumus ten, kur jų trūksta. Galite pabandyti siaurą ir aptemptą, kuri paryškins jūsų kūno linijas. Jei vestuvinis apdaras bus siuvinėtas įstrižinėmis siūlėmis, taip pat galite tikėtis neblogo rezultato. Jei mėgstate, galite pasirinkti ir jau klasika tapusį „torto“ variantą: su korsetu ir labai pūsta apačia. Tokia suknelė paslėps jūsų klubų išlinkių trūkumą, tačiau pabrėš liauną liemenį.

Nepamirškite: jei jūsų krūtinė labai maža, ieškokite tokio korsažo, kurio viršus būtų dekoruotas raukiniais. Tokios puošmenos optiškai padidina krūtinę.

Jei esate labai smulkutė 

Ieškokite: trimito formos, labai aptemptos ar tiesaus kirpimo suknelės. Geriausiai tiktų tokia suknelė, kurios liemuo būtų žemesnis, nei jūsų figūros liemuo. Tokiu būdu jūs atrodysite aukštesnė. Nesijaudinkite dėl to, kad esate smulkutė: jums tinka beveik visų tipų medžiagos, iš kurių tik siuvamos vestuvinės suknelės. Venkite didelių papuošimų, nesirinkite suknelės su korsetu.

Nepamirškite: Kaip jau minėjome, atsargiai rinkitės suknelę, kuri yra įliemenuota: jei liemuo per aukštai – atrodysite neproporcingai, jei per žemai – kojos tarsi „išnyks“. Taip pat nesirinkite pūstų suknelių, nes tiesiog „paskęsite“ beribiame sijone. Patariame vengti suknelių iki kelių, nes jos dar labiau patrumpins jau ir taip ne itin ilgas kojas.

Jei turite nedidelę krūtinę 

Ieškokite:  suknelės, kurios korsažas būtų dekoruotas raukiniais. Kuo jų daugiau, tuo geriau. Papildomas medžiagos kiekis pakelia ir paryškina krūtinę. Suknelė, kurios petnešėlės surišamos už kaklo taip pat optiškai padidina krūtinę.

Nepamirškite: Labai atsakingai pasirinkite liemenėlę: tinkamai parinktas apatinis trikotažas išgelbsti ne vieną mažesnę krūtinę turinčią merginą. Tačiau jei pasirinkote suknelę atvira nugara, suraskite tokią suknelę, kuri krūtinės vietoje turėtų silikoninius kaušelius.

Previous post:

Next post: