Galinga ir stilinga: Julija Tymošenko

Post image for Galinga ir stilinga: Julija Tymošenko

Kijevo Pečiorių teismas buvusiai Baltarusijos Premjerei Julijai Tymošenko buvo negailestingas. Ji pripažinta viršijusi savo įgaliojimus, kai 2009 metais buvo pasirašomos sutartys su Rusija dėl dujų tiekimo. J. Tymošenko laukianti bausmė – 7 laisvės atėmimo metai. Trumpai apžvelgsime jos asmeninį ir politinį gyvenimą. 

Pirmojoje nuotraukoje matote opozicijos lyderę Juliją Tymnošenko 2011 metų rugpjūčio 10 dieną Pečiorių teisme vykusiame svarstyme.

Nepaisant didžiulio šios moters indėlio į politiką, daugelio jos oponentų ir priešingose barikadų pusėse stovinčiųjų nuomonė apie Julijos Tymošenko išvaizdą yra vienoda: ji stulbinamai graži ir turi nuostabų stiliaus pojūtį.

Netgi tą dieną, kai buvo paskelbtas negailestingas nuosprendis, Julija Tymošenko atrodė nepriekaištingai: ji pasirinko prigludusią pilkšvos spalvos suknelę, o veidą papuošė minimalistiniu dieniniu makiažu.

Šioje nuotraukoje Juliją Tymošenko galite supainioti su nuotaka. Tačiau laimingoji yra jos duktė Evgenya. Buvusios Premjerės įsūnis Sean Carr yra vos 8 metais jaunesnis, nei pati politikė.

 Julijos Tymošenko meilės istorija be galo romantiška. Žmonės kalba, kad žavioji politikė su vyru susipažino surinkusi neteisingą numerį. Po ilgo virtualaus bendravimo jie susitiko ir vienas kitą  įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio.

Julijos Tymošenko vizitinė kortelė – juostele supinti plaukai. Šios šukuosenos politikė nekeitė ištisą dešimtmetį.

 Bet kuri kita Julijos Tymošenko pasirinkta šukuosena sulaukia didžiulo spaudos atstovų dėmesio. Netikėtą skandalą tarp žurnalistų jį įžiebė vieną vakarą, kai lankėsi Odesoje vykusioje operos premjeroje. Tą kartą politikė plaukus surišo į balerinos kuoduką.

Julija Tymošenko ne tik politikė, bet ir paprasta moteris. Ji labai mėgsta dizainerių kurtus rūbus (ypač ilgas progines sukneles), taip pat dievina aukštakulnius. 

2010 metais žurnalas „Esquire“ Juliją Tymošenko paskelbė seksualiausia moterimi visoje Ukrainoje.  

Šiems žmonėms, esanties fotografijoje, Julija Tymošenko ne Ukrainos premjerė, o tiesiog buvusi klasės draugė.

Buvusi Premjerė gerai žinoma kaip humoro mėgėja ir kolegų vertinama dėl savi išradingų sparnuotų frazių, ypač apie savo oponentus. Štai  Viktor Yanukovych ji pavadino savo „dvasios priešu“. Visam Pečiorių teismui girdint politikė vienam iš bylos advokatų pagrasino jį nusiųsianti į „koncentracijos stovyklą, pilną krokodilų“.  

Remiantis Ukrainos Valstybiniu Pataisų departamento duomenimis, Julija Tymošenko per 2010 metų prezidento rinkumų pirmąjį turą surinko didžiąją daugumą balsų vien dėl pasiūlytos kalėjimų pertvarkymo sistemos. Net 50% nuteistųjų balsų buvo jos pusėje, tuo tarpu pagrindinis oponentas Viktor Yanukovych ir jo reformos pasiūlymas susilaukė vos 25% visų atliekančiųjų bausmę balsų.

Previous post:

Next post: