Top-5. Garsiausi pasaulio ūsai ir jų savininkai

Post image for Top-5. Garsiausi pasaulio ūsai ir jų savininkai

Moterys augina ilgus nagus, o vyrai – ūsus. Pateikiame top penketuką, kuriame rasite garsiausius žmones, turinčius įspūdingiausius ūsus visame pasaulyje. Patikėkite manimi, vos pamatę jų formą, galėtumėte atspėti (ar bent jau numanyti) kam jie priklauso.

5. Badamsinh Juwansinh Gurjar

Ilgiausių ūsų pasaulyje savininkas – vieno mažo Indijos kaimelio gyventojas Badamsinh. Ši nuotrauka daryta 2004 metų vasario 29 dieną. Tą kartą ūsų ilgis siekė net 3 metrus ir 81 centimetrą. Pats Badamsingh teigia, jog ūsų neskuto nuo 22 metų, nes siekė pakliūti į Pasaulio gineso rekordų knygą. Sveikiname, jam pavyko!

4. Groucho Marx 

Garsūs ne tik Groucho ūsai, tačiau ir legendiniai akiniai bei nosis. Būtent šie atributai tapo ir išliko iki šių dienų kaip komedijos žanro ikona. Dar ir dabar galima sutikti žmonių, dėvinčius tokios formos akinukus su dirbtine nosimi. Jie dažniausiai siejami su Groucho vardu.  Tokį suvenyrą nesunkiai atrasite niekučių parduotuvėlėje ar artimiausiame kostiumų nuomos punkte. Nors iš pradžių situacinėse komedijose aktorius Groucho Marx naudojo priklijuojamus ūsus, vėliau jis užsiaugino natūralius ir su jais nesiskyrė iki pat gyvenimo pabaigos.

3. Adolf Hitler  

 Bene žymiausi ūsai pasaulyje. Visi iki vieno žino šiuos dviejų pirštų pločio ūsus, priklausiusius nacių fiureriui. Tai žmogus, kuris vedė į priekį Vokietijos kariuomenę II-ojo pasaulinio karo metais. Jis pradėjo ir užbaigė siauručių ūsų madą vyrų tarpe.

2. Tom Selleck

Kiekviena moteris pasakytų, dėl ko verta žavėtis Tomu Selleck’u: ir tai yra ne vien dėl jo įžymiųjų ūsų. Šis vyriškis labai išvaizdus:aukštas, tamsių plaukų, įstabių veido bruožų. Dėl savo dėkingos išvaizdos, jis pragyvenimui užsidirba daug lengviau nei bet kuris kitas vyras. Šis aktorius tapo ne vienos moters žavėjimosi objektu, o jo ūsai – vyrų mados tendencija.

1. Fu Manchu 

Įsivaizduokite tokį žmogų: aukštas ir lieknas it smilga, turintis klastingą žvilgsnį, plačių pečių, jo antakiai kaip Šekspyro, o veidas lyg Šėtono; jo intelektas milžiniškas, o gali valdyti visas praeities ir dabarties mokslo vingrybes. Įsivaizduokite pakankamai šlykščią būtybę ir tai bus Dr. Fu-Manchu kopija. Tai geltonoji blogio jėga, kuri įsikūnija žmoguje. Būtent tokius ūsus turi paslaptingoji būtybė iš Sax Rohmer romanų apie Fu-Manchu.

Previous post:

Next post: