Top-10. Originaliausios vizitinės kortelės

Post image for Top-10. Originaliausios vizitinės kortelės

Išradingumui ribų nėra. Ne išimtis ir verslo pasaulis. Pateikiame 10 pačių originaliausių vizitinių kortelių pavyzdžių: nuo sudužusios lėkštės iki mėsos formų. Viena originaliausių idėjų priklauso daktarui Dr. Hanjal Kiprov. Jis reklamuoja savo paslaugas, t.y. kreipęsi šioje vizitinėje  įrašytais kontaktais, galėsite be vargo susitarti dėl krūtų didinimo operacijos. Ant kortelės puikuojasi rožinės spalvos moters siluetas, o krūtinės vietoje  – du guminiai rutuliukai, kuriems pirštu galima suteikti norimą dydį ir formą. 


Šios vizitinės kortelės yra pagamintos iš tikros mėsos. Užrašas išdegintas daugojant 150 vatų galingumo anglies dvideginio lazerį. Daugiau nereikia jokių įlaminavimų, įmaučių ar kažko panašaus. Tik džiovinta mėsa ir lazeris. Beje, ši kortelė pravers badmečiu. Tokiu atveju vizitinės bus dalinamos ne už dyką, o būs galima vykdyti natūrinius mainus. 🙂

Vizitinė kortelė – transformeris. Jei neturite ką veikti, sukonstruokite šį bei tą originalaus, pavyzdžiui, kartoninę dėžutę gabenti kroviniams. Šios idėjos autorė – viena Brazilijos oro siuntų bendrovė Tam Cargo.

Profesionalus santuokos nutraukimo tarpininkas – advokatas. Ši vizitinė kortelė kiek amorali, tačiau skyrybų specialistas pataria sutuoktiniams išbandyti visas šias pozas ir tik tada kreiptis į jį.

 Kevin Mitnick sugalvota idėja. Viena kortelė talpina net 5 mini įrankius (jei galima juos taip pavadinti), kurie skirti įvairiausių spynų atrakinimui.

 Originali šunų dresuotojo Segio Freitas vizitinė kortelė. Tačiau negalvokite, kad tai tik pigi reklama. Iš tiesų šis lojantiems keturkojams augintiniams skirtas skanumynas yra valgomas, todėl jūsų mažasis (o gal didysis) draugas tikrai apsidžiaugs gavęs būtent šią vizitinę kortelę.

 Ramiro Pareja Veredas  – vienas telekomunikacijų specialistas savo kortelę pavertė į mini USB raktą. Jame patalpino savo nedidelės apimties specialisto aprašymą. Kai tik šią kortelę pajungiate prie kompiuterio, prieš akis iššoka Ramiro Pareja Veredas  paslaugų pasiūlymas.

 Viena iš alternatyvų, kurios gali pakeisti tradicines vizitines korteles. Šį spaudą sukūrė viena kosmetikos bei odos priežiūros kompanija, kuris gali štampuoti beveik viską: popierines servetėles, įprastinį popierių ar ką kitą.

Kompanija  Tok&Stok savo vizitinę kortelę pavertė pramoga. Tam, kad parodytų, kaip lengvai ši įmonė kuria baldus, iš jų vizitinės kortelės taip pat galima sukonstruoti mažą kėdutę. Visa smulkesnė informacija pateikta ant kėdės sėdimosios vietos: adresas, telefono numeris ir faksas, o ant užpakalinės pusės puikuojasi firmos logotipas.

Restoranas Greek (graikiškas) tikrai žino, kaip greitai ir efektyviai paskleisti apie save žinią. Jų sukurta vizitinė kortelė yra  įprastos lėkštės šukė.

Daugiau originalių vizitinių rasite apsilankę čia – manovizitine.lt

Previous post:

Next post: