10 priežasčių, kodėl verta būti moterimi

Post image for 10 priežasčių, kodėl verta būti moterimi

Kartais ne viena mergina susimąsto: kaip lengva būti vyru. Tačiau pažvelkime ir į šviesiąją šio reikalo pusę. Būti mergina nėra jau taip  blogai. Pateikiame net 10 pačių rimčiausių priežasčių, dėl kurių verta didžiuotis, jei esate dalioji lytis.

1. Makiažas!

Priešingai negu vyrai, kurie veidrodyje save mato lygiai tokius pat kiekvieną mielą dieną, jūs, moterys, turite išskirtinę teisę eksperimentuoti su begalybe makiažui skirtų priemonių. Per vieną valandą jūs galite virsti miela mergaičiuke, o gal ir saulės nubučiuota rausvaskruoste. Bet kuriuo atveju, makiažas padeda pabrėžti tai, ką turite gražiausio ir paslėpti šiokius tokius netobulumus. Nepatikėsite, bet jeigu akis apvesite juodu pieštuku: katės žvilgsnis prieš jus parklupdys bet kurį vyrą. Kas gali būti geriau?
2. Viskas už dyką…

Merginas dažniausiai į pasimatymą kviečia vaikinai. Ir kas gi moka už įėjimą į klubą, gėrimus, o gal ir vakarienę? Kitą dieną jau einate į spektaklį ar kino teatrą ir tai jums vėlgi nieko nekainuoja! Tikriausiai neliko abejonių, jog būti mergina yra geriausais variantas šiame Pasaulyje.

3.  Krūtinė

Dėl šio daikto iš proto eina kiekvienas vyriškis. Priešingos lyties atstovas to niekada nesupras, ką reiškia turėti krūtinę. Ir visai nesvarbu kokio ji dydžio ar formos, nes vienaip ar kitaip, ji yra, niekur nedings ir ja didžiuotis privalote visos be išimties!  Juk krūtinės paskirtis yra tokia dviprasmiška – ji sukurta vaikams, bet dažniausiai ja naudojasi tėčiai 🙂

4. Kojos 

Dar viena kūno dalis, kuri moteriai yra ypač svarbi ir reikšminga. Juk vien dėl to, kad vyrai žavisi moters kojomis, buvo sukurti sijonai, suknelės, bridžai ir daugelis kitų panašių rūbų. Visiems įdomu, kas yra aukščiau kelių, šis paslaptingumas žadina ne vieno vyro vaizduotę. Tačiau nei vienam iš mūsų nebūtų įdomu žvilgtelėti į tai, kas slepiasi po vyrišku sijonu…

5. Gražūs dalykėliai 

Moterims aksesuarų niekada nebus gana. Į šią kategoriją patenka kone viskas: nuo rankinių, pirštinių ar auskarų iki kvapių žvakių ar paveikslų. Tam yra sukurta net visa pramonė. Nenuostabu, kodėl moterims reikia baldų su įvairiausiomis lentynėlėmis, skyreliais ir panašiai. Juk ant lovos privalo būti nors keletas pagalvėlių, o vazonuose – žydėti gėlės.  Viengungio butas nėra jaukus tol, kol į jį neįžengia moteris ir nepaverčia jo gyvenamosios vietos tikra oaze.

6. Moteriškas apatinis trikotažas

Kuri moteris neturi ištisos kolekcijos apatinio trikotažo? Jis gali būti skirtas įvairiausioms progoms: spalvotas ir žaismingas, gundantis ir erotiškas, gal net kiek vaikiškas. Vyrai niekada nesuvokia, kiek daug jiems reiškia moteriškas apatinis trikotažas. Nemanau, kad pamačius vyriškas trumpikes, kažkam pakiltų noras… O štai moteris su gundančiais apatiniais – visai kita kalba!

7. Vaikai moteris myli labiau

O kaip labai moteris apdovanojo gamta! Ne tik kojas ir krūtinę davė, tačiau ir motinišką instinktą įskiepijo. Vaikas ir jo gimdytoja visada turės intymesnį ryšį, nes tik moterys gali 9 mėnesius po širdimi nešioti naują gyvybę…

8. Moterys ilgiau gyvena 

Ir vėl gamtos išdaigos: vyrų gimsta daugiau, tačiau išgyvena – mažiau. Moterys vyresniame amžiuje lieka vienišos, nes vyrai dažniausiai žūsta ar dėl kitų priežasčių nukeliauja anapilin daug anksčiau.

9. Moterims negėda pasiklausti kelio

Priešingai nei vyrų, moterų ego nėra toks jau didelis. Joms nereikia žemėlapių ar GPS, nes joms nėra gėda sustoti ir paklausti, kaip pasiekti norimą tašką.

10. Moterys valdo!

Kad ir kaip bebūtų keista, šiandieniniame Pasaulyje daugelyje sričių lyderiauja dailiosios lyties atstovės. Ne išimtis ir poros santykiai. Vyrai tik galvoja, kad jie vadovauja, nes moteris leidžia jiems taip manyti. Vyras – šeimos galva, o moteris – kaklas, kur suksis kaklas, ten suksis ir galva 🙂

 

Previous post:

Next post: