Londono mados savaitė:egzotinės spalvos ir ekstravagantiškas dizainas

Post image for Londono mados savaitė:egzotinės spalvos ir ekstravagantiškas dizainas

Keliamės į Londoną, kur visai neseniai įvyko vienas svarbiausių rudens sezono renginių – Londo mados savatė. Šį kartą Jungtinės  Karalystės sostinė suspindo visai neįprastais vaizdais – vyravo egzotiški atspalviai ir akį rėžė neįprastas rūbų dizainas. 

Londono madų savaitėje  Pavasaris/Vasara 2012 pirmieji ant podiumo pasirodė Britų mados namai Mulberry. Šios organizacijos idėjų direktorė Emma Hill teigė, kad būtent šią kolekciją įkvėpė 1970 metų atostogos pajūryje ir žavingi atsiminimai apie jas.

 Žiūrovai buvo pakerėti naujos Burberry mados namų pristatytų lengvučių ir gražučių paltukų kolekcijos.

Šio sezono Burberry kolekcijoje dominavo etniniai motyvai, kuriuos nuostabiai papildė afrikietiški raštai bei šviesios spalvos.

 Pankų mados karaliene tituluojama Vivienne Westwood liko ištikima savo stiliui: jos kolekcijoje gausu asimetriškų siūlių bei neįprasto siuvinėjimo technikų. Pati autorė teigė, jog daugelį idėjų perėmė iš savo namuose sukaupto archyvo.

 Westwoods modeliai kaip ir visada atrodė ekstravagantiškai: nuo makiažo iki šukuosenos. Tačiau būtent šią aprangą galėtume pavadinti beveik praktiška, lyginant jos šiandieninę kolekciją su ankstesniais darbais.

Kinder Agguginio kolekcijoje dominavo šviesios spalvos bei kiek neįprasta medžiagų tekstūra.

 Kinder Aggugini stengėsi savo merginas paversti mokinukėmis su mokyklinėmis uniformomis (klostuoti sijonukai, ilgos kojinės), prie viso to jis dar privertė modelius ant galvos nešioti knygas. Tačiau greitai merginos persirengė ir tapo roko stiliaus atstovėmis.

Matthew Williamsono kolekcija puikiai tinka svajoklėms, kurios norėtų gyventi egzotiškoje saloje. Šie rūbai priminė gėlės žiedlapių žaismą.

Šviesios spalvos, šilkas ir bohemiškai atrodanti mergina – štai kaip dizaineris Matthew Williamson įsivaizduoja tikrą moterį. Tokią, kuri yra atsipalaidavusi, visada pasitiki savimi ir atrodo labai prabangiai.

 Serbų dizainerė Roksanda Ilincic savo kolekcijoje parodė tik keletą spalvų – fuksijų, geltoną ir turkio. Žinoma, neapsėjo be klasikinės baltos ir juodos.

 Bene pati egzotiškiausia kolekcija Londono madų savaitėje buvo pristatyta mados namų Issa . Šios organizacijos dizaineriai į aprangą įpynė įvairiausių tropinių dalykėlių: paukščių plunksnų raštų, palmių ir net vaismedžių lapų.

 Julien Macdonald parodė kiek kontrastingą ir prieštaringą kolekciją: berniukiškas sukneles dekoravo grindis siekiančiais ir moteriško žavesio teikiančiais nėriniais.

 Topshop Unique – mados namai, kurie visada garsėja kuklumu, šįkart buvo iš tiesų ekstravagantiški. Šios organizacijos dizaineriai mano, kad ateinančių metų pavasarį ir vasarą moterys savo garderobą papildys aukso atspalvio šortais, sudėtingo modelio švarkeliais bei tunikomis, kurios labiau primena apatinius.

 Matthew Miller atskleidė būsimas vyrų spintos mados tendencijas. Dizaineris teigė, kad jo kolekcija atspindi funkcionalumo ir būtinybės mišinį.

Previous post:

Next post: