Middleton seserys

Post image for Middleton seserys

Po visame Pasaulyje nuskambėjusių Princo William vestuvių su nekilminga gražuole Kate Middleton – ji tapo stebima tarsi po padidinamuoju stiklu. Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau ji žmonėms kol kas patinka. Ir ne tik jiems, jos stilių bei aprangą labai dažnai giria garsūs dizaineriai. Tačiau ne ką mažiau Pasaulį domina ir Pippa Middleton – Kembridžo Kunigaikštienės jaunesnioji sesuo. Šį kartą palyginsime dviejų sesučių aprangos stilių. 

Žinoma, jos yra seserys. Tačiau pastaruoju metu Kate ir Pippa atrodo lyg dvynės. Jų apranga, nuo batukų iki auskariukų – viskas yra vienoda. Middleton seserys labai dažnai vakarėliuose pasidoro kartu. Ne išimtis ir Mahiki šventė, kurioje Pippa atrodė lyg vyresniosios Kate klonas.


Pippa vakarėlyje pasirodė vilkėdama raštuotą geltoną skaros tipo suknelę, būtent tokio stiliaus aprangą ir mėgsta vyresnėlė Kate. Gali būti, kad jaunėlė sesuo kopijuoja savo seserį arba tiesiog užsuko šio bei to pasisikolinti į jos spintą. Tuo pat metu, kai geltonoji spauda aptarinėja  įvairiausias Kate ir William santykių peripetijas, Pippa nelieka nuošalyje. Žurnalistai neseniai paskelbė, kad ji išsiskyrė su ilgamečiu širdies draugu garsaus bankininko sūnumi iš Honkongo.

Ankstesnėmis vasaros dienomis Pippa dažniausiai Londone vakarus leisdavo su Kate ir broliu, tačiau tą vakarą Mahiki’s vakarėlyje Middleton seserys pasirodė vienos, be vyriškos palydos. Tą pačią naktį Williamas su broliu Harry laiką leido Guy Pelly bare.  

Previous post:

Next post: