Migdantis teatras

Post image for Migdantis teatras

Vieni mėgsta teatrą dėl jo ypatingos auros. Kiti – dėl pasirodymo metu užvaldančių jausmų. Tačiau tikriausiai neteko girdėti apie tokį vaidinimą, kurio tikslas būtų užmigdyti žiūrovą.

Kartais taip jau nutinka, kad spektaklio metu imi ir užsnūsti. Ir dėl to nebūtinai kaltas nuovargis, gali būti, kad pasirodymas tikrai nėra vertas dėmesio. Tačiau Barbican miesto teatras Londone yra išimtis. Būtent čia rodomi spektakliai, kurie turi žiūrovą užmigdyti.

Specialiai pastatyta programa „Lopšinė“ susideda iš dviejų pagrindinių dalių: migdantis ir raminantis istorijų pasakojimas bei  aštuonkojų dainelės.

Tačiau ir tai dar ne viskas.  Teatro scena atrodo tarsi milžiniškas miegamasis kambarys. Žiūrovai guli iš anksto užsakytose lovose, privalu atsinešti savo pižamą. Turi būti pasiruošęs bet kada nugrimzti į sapnų karalystę.

Po pasirodymo visi turėtų būti jau giliai įmigę ir aktoriai sceną palieka iki ryto 7:30. Lygiai tuo laiku pradeda mušti laikrodis ir patiekiami pusryčiai į lovą.

Vyriausiasis pasirodymo režisierius Simon Casson teigė, kad jis užmiega visuose be išimties filmuose (jis teigė snaudęs net per Žiedų valdovo premjerą). Būtent dėl šios priežasties jam kilo idėja sukurti tokį spektaklį, kuri paskirtis – užmigdyti žiūrovą.

Šis pasirodymas jau rengiamas antri metai ir nei vienas iš žiūrovų neliko abejingas ar neužmigęs. Spektaklio pabaigą lydi ne audringi aplodismentai, o griausmingas knarkimas.

 

Previous post:

Next post: