Įžymybių atžalos, gimsiančios šią vasarą

Post image for Įžymybių atžalos, gimsiančios šią vasarą

Regis, Holivude siaučia naujas mados virusas. Nepatikėsite, bet ši „liga“ vadinasi nėštumas. Laukiasi neįtikėtinai daug Holivudo žinomų žmonių: Oskarų laimėtojai, modeliai, aktoriai, muzikantai ir pan. Pateikiame net 11 garsiausių porų, kurios šią vasarą susilauks mažylių. 

Kate Hudson ir Matthew Bellamy


Aktorė, kuri visai neseniai susižadėjo su Britų roko grupės vadu. Hudson teigia, kad didysis apsipirkimas jau įvyko, todėl dabar gali ramiai laukti gandrų.

Ivanka Trump ir Jared Kushner


Ši jauna ir žavi verslininkė laukiasi pirmagimio. Gydytojai teigia, kad tai bus mergaitė. Ivankos Trump vyras – vieno stambiausių vietos laikraščių leidyklos savininkas.

Jewel ir Ty Murray


Ši dainininkė ir dainų autorė su kaubojumi vyru laukia mažojo berniuko. Atlikėja teigia, kad kūdikio atsiradimas įsčiose paskatino ją sukurti naują albumą, kuriame bus vien tik vaikiškos dainelės.

Victoria ir David Beckham


Mados ikona ir dizainerė nepaprastai džiaugiasi, kad jai gims dukrelė. Ta proga Victoria jau spėjo įrengti kambarį mažylei.

Selma Blair ir Jason Bleick


Aktorė ir jos dizaineris vaikinas laukiasi pirmojo vaikelio. Nepatikėsite, tačiau Selma nepamiršo sveiko gyvenimo būdo net būdama nėščia.

Tia Mowry ir Cory Hardrict


Ši aktorių pora laukia ne tik kūdikio (kalbama, kad berniuko), bet ir naujo filmo, kuriame vaidino Cory. Tia ir jos dvynė sesuo išgyvena ypatingą laikotarpį: Tia – laukiasi, o sesuo – netrukus debiutuos viename TV šou.

Alyssa Milano ir David Bugliari


Nepaisant to, kad aktorė laukiasi ir netrukus gimdys, ji yra puikios formos ir sugeba neapleisti savo humanitarinių mokslų.

Paul Stanley ir Erin Sutton


Nekokią reputaciją turintis rokeris ir jo žmona laukiasi atžalos. 59 metų vyras ryžosi tapti tėvu jau trečią kartą.

Maya Rudolph ir Paul Thomas Anderson


Paskutinis filmas, kuriame vaidino ši aktorė prieš nėštumą,  tapo kultiniu:  bilietų į kino teatrus reikia laukti net keletą dienų. Nepaisant to, ji šiandien laukiasi savo trečiosios atžalos ir tiesiog trykšta energija.

Sarah Lancaster ir Matthew Jacobs


Modelis, o dabar ir aktorė metus pradėjo įspūdingai: vasarį ištekėjo už savo sužadėtinio, o vasarą į Pasaulį atkeliaus jos pirmagimis.

Sam Trammell ir Missy Yager

Aktorius Sam Tremmel ir jo ilgametė draugė laukia neįtikėtino stebuklo: dvynukų berniukų.

Previous post:

Next post: