Ilgiausiai trunkančios įžymybių santuokos

Post image for Ilgiausiai trunkančios įžymybių santuokos

Liepa – geriausias metas vestuvėms. Ta proga pristatome straipsnį apie ilgiausias Holivudo žvaigždžių santuokas. Džiaugtis tikrai verta, nes šie balandėliai atsispyrė pagundai ir liko ištikimi vienas kitam. 

Danny DeVito ir Rhea Perlman

Šios garsenybės pirmą kartą vienas kitą išvydo tada,  kai DeVito filmavosi komedijoje  “Mažoji nuotaka”, o praėjus dvejoms savaitėms aktoriai jau gyveno kartu. Sudarę šeimyninį duetą, pradėjo filmuotis kitoje kino juostoje “Taksi” ( nuo 1978 iki 1982). Vėliau DeVito pasuko į Holivudą, o jo žmona pasiliko televizijoje, vaidindama seriale “Sveikinu!” (nuo 1982 iki 1999).

Ozzy ir Sharon Osbourne

Tarnybinis romanas, pasibaigęs santuoka.  Sharon tėvas buvo garsus prodiuseris ir vadybininkas, kuris įkūrė muzikos grupę, kurioje grojo ir pats Ozzy. Tačiau 1979 metais jis iš grupės buvo pašalintas dėl piknaudžiavimo savo padėtimi. Tada Sharon sugalvojo, kad Ozzy gali būti solo atlikėjas ir tapo jo vadybininke. Karjera klostėsi sėkmingai, ir jie abu jau vedę ne vienerius metus.

Denzel ir Pauletta Washington

Denzel visada kartojo, kad šeima jam svarbiausia už viską. Dėl savo žmonos Paulettos jis paaukojo ne tik sėkmingai besiklostančią karjerą, bet ir ne vieną ilgakoję gražuolę.

Tom Hanks ir Rita Wilson

Hanks pirmą kartą savo būsimą žmoną išvydo filmavimo aikštelėje, kai tik pradėjo savo aktoriaus karjerą. Po keletos metų jie vėl susitiko, kai buvo kuriamas filmas „Taikos korpusas“. Nuo to laiko jie tapo neišskiriami.

Kevin Bacon ir Kyra Sedgwick

Dar viena pora, kurią suvedė darbas. Tik šį kartą ne filmas, o amerikiečių dramos teatro „Lemon Sky“ bendras darbas. Praėjus vieneriems metams po pažinties įvyko įspūdinga vestuvių šventė.

Michael J. Fox ir Tracy Pollan

Pollan – labai graži moteris, ilgą laiką buvusi kompanijos  „Fox“ reklaminis veidas. Tačiau meilė gali viską. Ji jau 20 metų rūpinasi savo vyru, sergančiu Parkinsono liga.

John Travolta ir Kelly Preston

Preston ir Travolta pirmą kartą susitiko 80 metų pabaigoje, kai abu filmavosi komedijoje „Šaltasis karas“. Praėjus dvejiems metams, jie susituokė. Sutapimas tai ar ne, tačiau neilgai trukus, Travolta  padarė stulbinamą aktoriaus karjerą.

Warren Beatty ir Annette Bening

Beatty ir Bening filme “Bugsy” buvo partneriai. Tai biografinis pasakojimas apie Las Vegaso gangsterių grupuotę. Neilgai trukus po pažinties jiedu susituokė.

David E. Kelley ir Michelle Pfeiffer


Jie susitiko aklame pasimatyme.  Kelley tuo metu buvo Bostono advokatų, o Pfeiffer – tik vietinė gražuolė. Kartu jie pasiekė ne tik šlovę, bet ir šeimyninę laimę.

Mark Consuelos ir Kelly Ripa

90 metų pabaigoje jų garsus romanas tapo tylia santuoka vienoje Las Vegaso bažnyčių. Kai Mark ir Kelly sukūrė šeimą, pradėjo rimtą verslą kuris sėkmingai klesti iki šiandien.

Tim McGraw ir Faith Hill

Faith tapo Timui preinama tik tada, kai jis jai pasipiršo. Nuo tada, kai dainininkai susituokė, jie tapo pati garsiausia muzikos atlikėjų pora visoje šalies istorijoje.

Matthew Broderick ir Sarah Jessica Parker

Šių žvaigžučių santuoką buvo tokia slapta, kad net jų svečiai buvo labai nustebę, kai pateko į vestuves. Sarah ir Matthew labai atsidavę savo darbui, nes sekančią dieną po ceremonijos abu grįžo į filmavimo aikštelę.

David Duchovny ir Téa Leoni

Duchovny ir Leoni susituokė savo pradinės mokyklos sode. Būtent ten jie abu ir susipažino. Poros santuoka labai audringa, jau išgyveno ne vieną krizę.

William H. Macy ir Felicity Huffman

Huffman ir Macy pirmą kartą susitiko per labdaros renginį, kurį organizavo Atlančio teatras. Abu aistringi sportiningai, todėl visą laisvą laiką, likusį nuo darbo ir šeimos, skiria tenisui.

Will Smith ir Jada Pinkett Smith

Jada buvo viena iš pretendenčių kartu vaidinti viename filme su Will, tačiau jos neišrinko dėl nedidelio ūgio. Tačiau Will jai pasiūlė kitą vaidmenį, tik šį kartą ne filmo ekrane, o gyvenime tapti jo žmona. Tais pačiais metais slapta Naujųjų metų išvakarėse jie vienas kitam ištarė lemtingąjį „taip“.

David ir Victoria Beckham

David ir Victoria susipažino klube, kitą vakarą nuėjo kartu į teatrą, po keletos pažinties mėnesių galiausiai susituokė airiškoje pilyje.

Michael Douglas ir Catherine Zeta-Jones

Michael ir Catherine supažindino aktorius Danny DeVito viename Prancūzų filmų festivalyje. Šių dviejų garsenybių vestuvės vyko net dviejose vietose: prasidėjo Catherine gimtame miestelyje, o vėliau šventė persikėlė į Niujorką.

Ben Stiller ir Christine Taylor

Stiller buvo TV laidos „Heat Vision an Jack“ prodiusris, o Taylor – viena iš pretendenčių į aktores. Kartu jie dirbdami vienas kitą pamilo ir susituokė. Po vestuvių ši aktorių pora kartu nusifilmavo keletame filmų.

 

Previous post:

Next post: