Top-10. Gražuoliai aktoriai virtę bjauriaisiais ančiukais

Post image for Top-10. Gražuoliai aktoriai virtę bjauriaisiais ančiukais

Šiandieninės technologijos aktorių gali paversti bet kuo, netgi mėlynos spalvos nykštuku, jei prireiks. Tačiau šį kartą pristatome Top-10 tikrai labai gerai atrodančių aktorių, kurie savo noru filme ar TV seriale pavirto į bjauriuosius ančiukus.  

 

10. America Ferrera TV serialas: „Bjaurusis ančiukas“

Betty Suarez per visą savo gyvenimą turėjo vieną didžiulę svajonę: visas jėgas atiduoti leidybos verslui. Nepaisant to, kad ji buvo be galo protinga, darbšti, ir efektyvi darbuotoja, jos tikslus temdė vienas faktas: ji nebuvo pati gražiausia moteris (švelniai tariant) visame Pasaulyje. Jei kas stebėjote jos gyvenimą, užfiksuotą TV seriale „Bjaurusis ančiukas“, kuo puikiausiai žinote, kad istorija baigėsi „ilgai ir laimingai“…

9. Henry Grubstick

TV serialas: „Bjaurisis ančiukas“ Henry – tai buhalteris iš trečiojo aukšto. Betės (aktorės A. Ferrera) bičiulis. Pirmasis šio aktoriaus debiutas buvo epizodinis vaidmuo filme   “Swag”(2007 metai).

8. Sarah Jessica Parker

TV serialas:  „Kvadratinis smeigtukas“

„Kvadratinis smeigtukas“  – tai televizijos  CBS komiškas serialas, kuris turėjo pakankamai ilgą rodymo sezoną: nuo 1982–1983 metų . Šio serialo vinys – tai dvi seserys: Patty Greene (Sarah Jessica Parker)  ir Lauren Hutchinson (Amy Linker). Šios dvi keistos paauglės mergaitės labai norėjo patekti į prestižinę Weemawee vidurinę mokyklą.

7. Amy Linker

TV serialas: „Kvadratinis smeigtukas“

Amy Linker buvo dar labai jauna, kai pradėjo filmuotis seriale „Kvadratinis smeigtukas“. Ji gimė 1966 metais, spalio 16 dieną. Ši aktorė karjerą pradėjo nuo bjauriojo ančiuko vaidmens. Vėliau pabandė nusifilmuoti keletame serialų ir vėl grįžo į mokyklos suolą.

6. Anthony Michael Hall

Filmas „Keistas mokslas“

Du paaugliai moksliukai Gary Wallace (aktorius Anthony Michael Hall) ir Wyatt Donnelly (aktorius Ilan Mitchell-Smith) buvo labai nepopuliarūs ir niekaip negalėjo susirasti sau merginų. Taigi vienas jų (Wyatt Donnelly) sugalvojo pasinaudoti kompiuteriu ir sukurti idealios moters modelį. Staiga jų kompiuteriui pritrūksta energijos, todėl jie prisijungia prie JAV Vyriausybės centrinio kompiuterio tam, kad galėtų ir toliau kurti „idealią moterį“.

5. Steve Urkell

TV serialas: „Šeimyniniai reikalai“

Po šio serialo sukūrimo praėjus beveik 10 metų, aktorius Jaleel White vis dar yra visų amerikiečių numylėtąsis moksliukas  Steve Urkel iš topinės situacijų komedijos „Šeimyniniai reikalai.” Iš pradžių aktorius išbandė savo sugebėjimus vaidindamas kvailelį, o tada jau buvo vienas juokas jam vienam sukurti ir kitus šio serialo herojų vaidmenis: pusbrolių, dėdžių, tetų ar net paties savęs.

4. Heather Matarazzo

Serialas: „Sveiki atvykę į lėlių namus“ Matarazzo gimė ir užaugo Niujorke. Jos mama Camille – namų šeimininkė, o tėvas Ray Matarazzo duomenų apdorojimo specialistas vienoje vietinėje kepykloje.  Matarazzo yra airių kilmės, tačiau ją įvaikino Matarazzos šeimos, kuri ją labai auklėjo labai griežtai ir dievobaimingai.

3. Agelina Jolie

Filmas: „Hakeriai“

Vienas jaunuolis buvo suimtas JAV slaptosios tarnybos už tai, kad specialiai į kompiuterius įrašinėdavo virusus. Ši tarnyba jam uždraudė iki 18 gimtadienio naudotis kompiuteriu.

2. Josh Peck

TV serialas: Dreikas ir Džošas
Joshua Michael arba tiesiog Josh Peck (gimęs 1986 metų lapkričio 10 dieną)  – tai amerikiečių aktorius, komikas, retkarčiais įmonės direktorius, prodiuseris ar net dainininkas. Labiausiai išpopuliarėjo vaidindamas Josh Nichols viename Nickelodeon TV transliuojamų serialų: Dreikas ir Džošas.

1. Mandy Moore

Filmas: „Skunbėk mylėti“
Amanda Leigh  (filme vaidina Mandy Moore) – tai amerikiečių dainų rašytoja, aktorė ir dizainerė. Ši mergina užaugo Floridoje. Ji išpopuliarėjo tada, kai 2000 metais išleido savo debiutinį pop dainų albumą “ So Real, I Wanna Be with You“. Nuo to įvykio ji pradėjo kopti aktorės karjeros laiptais. Šioje srityje pakankamai gerai debiutavo filme „Skubėk mylėti“, kuriame suvaidino paauglę mergaitę.

Previous post:

Next post: