Skustuvas už 100 000$!

Post image for Skustuvas už 100 000$!

Gali būti, kad kompanijos Zafiro riboto leidimo skustuvas nėra labai paprastas, nes jo sudėtis – 99.9% gryno iridžio metalo. Tačiau pripažinkite, tai tik skustuvas. O jo kaina –  $100,000.

Korporacija Gillette sukūrė patį didžiausią skustuvą Pasaulyje, tačiau jie negali nė lygintis su Zafiro keliamomis kainomis.  Ši kompanija, gamindama savo produkciją naudojasi įgyta patirtimi iš įvairiausių sferų: raketinių variklių gamybos, darbo su nanotechnologijomis ir dalelinės fizikos studijų. Pasirodo, kad skutimosi reikmenų gamyba yra daug rimtesnis reikalas, nei galėjote įsivaizduoti. Bet kuriuo atveju naujasis skustuvas  Zafiro Iridium – tai riboto leidimo (99 vnt.) produktas, kuris kiekvienas turi išgraviruotą savo numeriuką. Jums tai kainuos tik   $100,000 ir nieko daugiau.

Tačiau kas gali būti taip brangu, jei skustuvą padarytų vertą $100,000? Dvejos ašmenys yra pagamintos iš baltojo safyro, kuris buvo specialiai užaugintas buvusioje Sovietų Sąjungoje, vienoje Ukrainos laboratorijų. Kyla klausimas, kam reikalingi tokie prabangūs metalai? Pasirodo, kad šio brangakmenio atomo tankis – tik 80 viso skutamo paviršiaus, tai reiškia, kad ašmenys yra dar aštresni nei visi  įprastiniai skustuvai, esantys šiandieninėje rinkoje. Zafiro kompanija užtikrina, kad toks ašmenų aštrumas išliks apie metus, tačiau papildomai suteikia valymo ir skustuvo ašmenų galandimo paslaugas visam dešimtmečiui už tą pačią kainą.

Tikroji šešiaženklės kainos priežastis slypi medžiagose, iš kurių pagaminta skustuvo rankena ir varžtai. Pastarųjų gamybai buvo panaudotas iridis ir platina, o rankena – visa iš iridžio. Iridis – retas metalas gaunamas iš meteoritų, jis yra net 10 kartų retesnis nei platina. Šis metalas yra atsparus didžiuliam karščiui, teoriškai, jei jį įmestume jį į degančią lavą, jis visiškai neištirptų. Iridis dažniausiai naudojamas kosminių raketų gamyboje, kur labai svarbus patvarumas.

Vargu, ar kas nors pasiryš mokėti  $100,000 už skustuvą, ir visai nesvarbu, iš ko jis bebūtų padarytas. Vargu, ar parduos nors vieną iš 99. Net jei tu ir esi šia naujove susidomėjęs, tu nedažnas galėtų sau leisti tokią prabangą.

Previous post:

Next post: