5 keisčiausios paminklų idėjos

Post image for 5 keisčiausios paminklų idėjos

Mirtis yra nelengva. Tai akivaizdu, nes visi suprantame, kad sunkiausia būna ne velioniui, o mums, likusiems čia, žemėje. Kai prarandi kažką labai brangaus, sunku galvoti apie savo gyvenimą, visos mintys sukasi tik apie tą žmogų, kurio netekai. Šiandien parašyta nemažai knygų, sukurta filmų, TV laidų, kurios padeda sušvelninti netekties skausmą.  Tačiau visada yra išimčių. Šie žmonės peržengė ribą tarp mirties skausmo ir humoro savo kapavietes (žinoma, ne be artimųjų pagalbos) paversdami nuostabaus grožio paminklais. Vieni žmonės teigia, kad tai keista, kiti – kad tai juokinga. Tačiau vienaip ar kitaip šitokie poelgiai yra originalūs ir pakankamai reti. O kita vertus, ar jie nėra gražūs? 

1. Praleiskite, rieda BMW!

O kas pasakė, kad po mirties negalite su savimi pasiimti savo mylimo BMW automobilio? Šis žmogus, kuriam pastatytas toks paminklas turėjo be galo mėgti tokios markės mašinas. Paminkle iškaltas 5 arba 6 serijos BMW modelis. Tai bene patys populiariausi automobiliai visame Pasaulyje. Ypač, jei tu gyvendamas žemėje negali pasigirti turėdamas BMW, tai kodėl juo nepasidižiavus po mirties?  Tai kapas, kuris pelnytai užėmė pirmąją vietą mūsų top-5.

2. Šis veržliaraktis kaip tik tau!

Jei tau patinka technika, tikriausiai labiausiai už viską brangini savo įrankius. Manau, kad vyriškis, kuris guli po šiuo paminklu buvo mechanikas ir ši specialybė buvo visas gyvenimas. Kaip būtų galima geriau išreikšti pagarbą savo mylimai veiklai, jei nepastačius jai kuo tikriausio akmeninio paminklo? Žinoma, tai ne tik geras, bet ir pakankamai brangus palankumo ženklas.

3.  Į anapus ir begalybę!

Iš paminko sprendžiant, šis žmogus turėjo labai mėgti animaciją ir užaugęs svajojo tapti kosmonautu. Balta raketa yra kiek keistai atrodanti, tačiau įsivaizduokite, jei ji būtų spalvota! Tai būtų lyg vaikų žaidimo aikštelėje. Gaila, kad ryškios spalvos labai greitai nublunka.

4. Amžina meilė kompiuteriui

Šį paminklą galima suprasti dvejopai. Galima teigti, kad velionis tikrai be proto mėgo kompiuterius, arba tai tiesiog paminklas, pastatytas mylimam kompiuteriui, kuris „mirė“ nuo kokio viruso. Kad ir kaip suprastumėte šį keistą memorialą, reikia pripažinti, kad tai tikrai originalu ir nepaprasta.

5. Šuniukas Snoopy

Šis paminklas skirtas vaikui arba žmogui, su jauna siela. Tai viena įstabiausių kapaviečių, kuri atkreipia dėmesį. Tai miela ir kažkas ilgaamžiško bei įsimenančio.

Previous post:

Next post: