Patraukliausios Holivudo pumos

Post image for Patraukliausios Holivudo pumos

Holivudas – pumų miestas.  Tai sąvoka, kuri yra antonimas žodžiui barakuda. Daugelis šio miesto įžymių moterų nenoriai susitikinėja su to paties amžiaus ar vyresniais partneriais. Turėti daug jaunesnį vyrą/meilužį/draugą yra didelis pliusas. Tai veikia tarsi stimulas atrodyti jaunesniai, patrauklesniai ir seksualesniai. Kai kurie vyrų ir moterų santykių aiškintojai teigia, kad pumos atsirado dėl labai visuomenėje paplitusio jaunystės kulto. Pristatome net 10 pačių patraukliausių Holivude gyvenančių pumų.10. Renee Zellwegger (+6)

Nepaisant to, kad šių metų pavasarį ji išsiskyrė su savo buvusiu vaikinu Bradley Cooper, aktorę Renee Zellwegger galime laisvai pavadinti „puma“. Renee yra 42 metai, tačiau tai jai nesutrukdė turėti nuostabų romaną su 6 metais  jaunesniu Cooper, kuris tęsėsi ištisus dvejus metus.

9. Courteney Cox (+7)

Šiuo metu ši pora yra oficialiai išsiskyrusi. Tačiau aktorė su buvusiu vyru  dažnai susitinka ir kartu atrodo tokie laimingi. Pumų miesto pažiba ir „Draugų“ žvaigždė Courteney Cox yra net 7 metais vyresnė, nei jos buvęs sutuoktinis David Arquette.

8. Eva Longoria (+7, +10)

„Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė Eva Longoria labai smulkutė, tačiau galinga puma. Jos buvęs vyras, krepšininkas Tony Parker, už ją buvo jaunesnis 7 metais, o jos naujasis draugužis Eduardo Cruz  – dar jaunesnis. Šiuo metu jam tik  26, o tuo tarpu Eva eina 36 gyvenimo metus.

7. Cameron Diaz (+8)

Daugiau nei ketverius metus aktorė Cameron Diaz vaidino nepasiekiamą Holivudo poniutę. Tačiau ją į savo pusę palenkė 8 metais jaunesnis Justin Timberlake. Nepaisant amžiaus skirtumo, kartu jie atrodo tiesiog pritrenkiamai.

6. Jennifer Aniston (+9)

Jennifer Aniston yra tikrų tikriausia puma. Ji tokia tapo po skyrybų su vyru Bradu Pitu. Šiuo metu aktorė susitikinėja su muzikantu John Mayer. Poros santykiai klostosi pakankamai sklandžiai nuo 2009 metų kovo.

5. Halle Berry (+10)

Halle Berry ilgametis draugas ir jos vaikelio tėvas Gabriel Aubry yra net 10 metų jaunesnis, nei jo įžymioji gyvenimo partnerė. Pati aktorė teigia, kad šis mylimasis jai padeda išlikti ir jaustis jaunatviškai. Jis lyg jaunystės eliksyras.

4. Mariah Carey (+11)

Šios žvaigždės romanas buvo labai audringas. Tačiau visus labai nustebino ypač tylios  ir ramios įsimylėjalių vedybos. Nepaisant visų šių neatitikimų, apkalbų ir gandų,  Mariah Carey ir jos vyras Nick Cannon vis dar kartu. Šių metų balandžio  30 dieną Pasaulį išvydo garsiosios dainininkės ir jos sutuoktinio dvynukai Moroccan ir Monroe. O Mariah visai nesijaudina dėl to, kad jos vyras yra net 11 metų už ją jaunesnis.

3. Susan Sarandon (+12)

Susan Sarandon ir jos gyvenimo partneris Tim Robbins parodė tikrai gerą pavydį. Jų santykiai buvo vieni iš ilgiausiai trunkančių visame Holivude. Nors praėjusiais metais jie išsiskyrė (praėjus  net 23 metams nuo jų bendravimo pradžios), o Susan neseniai sukako 63, tai dar nereiškia, kad ji nebėra puma. Jos naujasis draugužis yra net du kartus jaunesnis nei ji!

2. Demi Moore (+15)

Demi tapo viena „karščiausių“ pumų, kai 2005 metais ištekėjo už 15 metų jaunesnio aktoriaus Ashton Kutcher. Ačiū Dievui už puikius šios moteriškės genus (ir dar didesnis ačiū plastinei chirurgijai), šio didžiulio amžiaus skirtumo nelabai galima pastebėti, ar ne?

1. Madonna (+28)

Madonna turi silpnybę jaunesniems vyrams. Iš tiesų visi jos buvę vyrai/meilužiai/draugai buvo žymiai jaunesni. Tarp Madonn’os ir jos buvusio vyro Guy Ritchie  buvo 10 metų skirtumas, o jos naujausias draugužis modelis Jesus Luz yra net  28 metais už ją jaunesnis. Jei ir yra tokia žvaigždė, dėl kurios buvo sukurtas žodis „puma“, tai ji turėtų būti Madonna.

Previous post:

Next post: