Jei susitikinėji su vyresne moterimi…

Post image for Jei susitikinėji su vyresne moterimi…

Tiesą pasakius, susitikinėjant amžius nėra pats svarbiausias faktorius vyro ir moters santykiuose. Juk amžius – tai tik skaičius. Kas tikrai turi didelę reikšmę – tai komunikacija ir asmenybių suderinanamumas. Labai svarbu vyresnei moteriai parodyti lygiai tokią pačią pagarbą kaip ir susitikinėjant su jaunesne. Pateikiame keletą patarimų, kuriais siūlome pasinaudoti tokiomis situacijomis, kai jūsų pasimatymo partnerė yra už jus vyresnė. 

Nepamirškite kartų skirtumo

Gali būti, kad tu buvai mokinukas, ką tik baigęs vidurinę, o ji – jau baigiamojo kurso studentė. Tačiau tai nereiškia,kad jūs negalite mėgti tos pačios muzikos ar filmų. Gali būti, kad vyresnė dama stengsis pajuokauti ir dažnai prikaišioti tavo metus, tačiau niekada to nedarykite su jos amžiumi. Venkite to net pokštaudami.

Sakykite nuoširdžius komplimentus

Nepasant to, kad jos susitikinėjimų patirtis yra daug didesnė nei jaunesnių panelių, ji vis tik jaučiasi šiek tiek neužtikrintai. Taigi, jei tu tinkamu laiku pasakysi nuoširdų komplimentą apie jos plaukus, rūbus, išvaizdą, leisi jai pasijusti daug maloniau. Tokiu būdu užsitikrinsi sau antrą pasimatymą. Ji bus tikra, kad vis dar yra patraukli net už save jaunesniems.

Nekalbėkite apie praeitį

Galbūt tu manai, kad juokauti apie jos buvusius vyrus yra visai smagu, tačiau reikia žinoti kada sustoti. Tokie žodžiai gali labai užgauti ir priminti jai ne pačius geriausius laikus. Jei matai, kad ji kalbėdama apie praeitį jaučiasi nepatogiai, geriau jos nekankinti ir apie buvusius vyrus ar santuokas nekamantinėti. Vietoj šios temos rinkitės šiek tiek nuotaikingesnę.

Būk savimi

Galbūt tu neturi tiek patirties, kiek jos turi tavo vyresnė partnerė, tačiau atsiminkite, kad į pasimatymą ji sutiko ateiti į amžių visai nekreipdama dėmesio. Tau taip pat tai netūrėtų rūpėti, nes jai daug svarbiau tavo asmenybė. Tikrai nereikia vaidinti labai suaugusio ar subrendusio, nei esi iš tikrųjų.  Tačiau nepersistenk ir nepradėk elgtis kaip vaikas. Svarbiausia – būti savimi, tada būsi patrauklus visoms moterims be išimties. Leisk jai kuo daugiau apie tave sužinoti, tokiu būdu galėsi parodyti savo išskirtinumą.

Būkite džentelmenas

Žinoma, gali būti labai sunku išsikovoti jos šeimos narių ar draugų pagarbą, vien dėl judviejų amžiaus skirtumo. Tačiau jei žvelgtume iš moters pozicijos, jei tu elgiesi kaip tikras suaugęs vyras bei džentelmenas, tau nebus sunku užkariauti jos artimųjų širdis. Jei tu patiksi savo išrinktosios draugams, turėsi labai puikų užnugarį, kuris visada tave užtars. Vienas svarbiausių dalykų tokiuose santykiuose yra suprasti jos praeitį, kad galėtum imtis tinkamų veiksmų. Su jaunesnėmis partnerėmis rizikuoti ir eksperimentuoti veiksmais galima daug dažniau.

Šie patarimai skirti tik tiems vyrams, kurie į santykius su vyresne moterimi žiūri labai rimtai. Jei tau svarbu pasigirti, kad „pakabinai“ moterį su patirtimi, tai geriau apsistokite ties savo amžiaus merginomis.

Previous post:

Next post: