Vesti.. paveikslą!

Post image for Vesti.. paveikslą!

„Mano išrinktoji tokia graži, kaip iš paveiksliuko“ – šmaikštavo Tomasz Urynowicz. 37 metų Lenkijos pilietis nusprendė vesti. Ir ne bet ką, o tikrą meno kūrinį – nutapytą paveikslą!

Šio vyriškio nuotaka – tai nutapyta paveikslo herojė : rudaplaukė moteris su krepšeliu. Lenkų meno mylėtojas nusprendė ją vesti, nes negalėjo surasti nieko panašaus į šią moterį, pavaizduotą drobėje. Įdomu yra tai, kad paveikslas nutapytas apie 1955 metus.

Tomasz  pirmą kartą savo „nuotaką“ pamatė 2001 metais, vienoje iš meno galerijų. Vos tik išvydo ir tą pačią akimirką buvo pavergtas akinančio mergaitės skaistumo. Neilgai trukus nuo pirmojo jų „susitikimo“ Tomasz šį paveikslą nusipirko. Ištisus 10 metų praleido ieškodamas būtent tokios nuotakos, kuri būtų nors kiek panaši į jo išsvajotąją. Kai vyras pagaliau pavargo ieškojęs moters, jis nusprendė imtis kitokių veiksmų. Jis pradėjo domėtis paveikslo autore Antoni Maria Kwiek.

Kenčiantis dėl meilės vyriškis norėtų tiktai pabendrauti su savo žavesio objekto kūrėja.  “Aš taip norėčiau su ja susitikti, išgerti puodelį kavos ir nors šiek tiek pakalbėti. Labai noriu suprasti, kas ji per žmogus ir koks buvo jos gyvenimas“ – kalbėjo Tomasz.  Tačiau nepaisant jo užsispyrimo, Tomasz taip ir nesutiko nei paveikslo autorės, nei svajonių merginos. Jam beliko tik viena išeitis: vesti savo mylimą paveikslą.

Šiandien Tomasz pasinėręs į kitokias paieškas: jis dairosi kunigo, kuris galėtų jį sutuokti su meno kūriniu. „Koks skirtumas, ką aš vedu. Man svarbiausia gauti Dievo palaiminimą ir visai nesvarbu, kad mano išrinktoji yra nupiešta“ – teigė Tomasz.“Neįsivaizduoju, kas Lenkijoje galėtų tai padaryti. Tačiau jei šioje šalyje nepavyks, aš iškeliausiu ten, kuri tokios santuokos yra leidžiamos“ – pareiškė Tomasz Urynowicz.

Informacijos apie ankstesnę Tomasz santuoką neatrasta. Tačiau ši sąjunga gali patikti labai kukliam žmogui, nors iš dalies ji labai ekstravagantiška ir unikali.
Remiantis kitais šaltiniais, 2010 metų gruodį vienas Australijos pilietis vedė šunį. Januolis su savo augintiniu išgyveno penkerius metus, kol suprato, kad turi atlikti pareigą ir jį vesti. „Taip padarytų kiekvienas tikintis žmogus“ – teigė autralas. Kita keista santuoka įvyko Taivane, kai vyras vedė vieną pasakų fėją, o dar viena tos pačios šalies gyventoja ištekėjo už savęs pačios.

Tokioms santuokoms tikrai negresia ilgas ir varginantis skyrybų procesas. Tačiau niekada negali žinoti, juk tai tik laiko klausimas.

Previous post:

Next post: