Tragedija: Planuojama uždaryti „Pusnuogę užkandinę“

Post image for Tragedija: Planuojama uždaryti „Pusnuogę užkandinę“

Donald Crabtree prieš dvejus metus sugalvojo ir Ino mieste (Vassalboro) atidarė naują užkandinę „Neįtikėtinų vaizdelių punuogė užkandinė“. Pradinė idėja pirmiausia buvo pasilinksminti patiems (savininkui, darbuotojams) ir suteikti nepažintų pojūčių klientams. Dabar D. Crabtree tvirtina, kad savo verslą turi uždaryti dėl sabotažo. 

Ina miestelis turi vos 4,500 gyventojų, ir niekas nesitikėjo, kad tokiam keistam projektui, kaip Donaldo „pusnuogei kavinei“, gali taip pasisekti. 2007 metais, tik jai atsidarius, į šią vietą žmonės plūdo miniomis, kad galėtų būti aptarnaujami iki pusės nuogų padavėjų. Pats šio verslo sumanytojas D. Crabtree savo idėją apibūdino kaip fantastišką naujovę. Kadangi pastaruoju metu labai sušlubavo ekonomika, ši, kiek neįprasta, užkandinė kaip įmanydama stengiasi nors kiek pralinksminti savo lankytojus ir leistų jiems atsipalaiduoti po dienos rūpesčių.

Tačiau ši idilė truko neilgai. Pastarosiomis dienomis „Neįtikėtinų vaizdelių punuogė užkandinė“ nebėra tokia populiari kaip seniau. D. Crabtree ėmėsi atitinkamų priemonių: sumažino darbuotojų skaičių ir jų darbo valandų skaičių, vien tik tam, kad išsaugotų savo verslą. Užkandinės savininkas teigia, kad vietiniai žmonės labai priešinosi šiai novatoriškai idėjai. Tam tikrą sabotažą buvo galima nuspėti. Prieš visuomenės spaudimą D. Crabtree atsilaikė labai ilgą laiką. Būtent šiomis dienomis verslas sekasi itin prastai dėl pastaruoju metu nuskambėjusio skandalo. Teigiama, kad D. Crabtree ir jo kavinė teikia nelegalias paslaugas, tokias kaip automobilių valymas, kurį atlieka pusnuogės merginos. Taip pat užkandinės savininkas buvo apkaltintas nelegalios prostitucijos kurstymu.

2009 metų gegužę ši užkandinė buvo sudeginta iki pamatų. Policija įtaria, kad tai gali būti padegimas. Manoma, kad gaisrą sukėlė vienas įkaušęs klientas, kai jam patikusi padavėja atsisakė turėti su juo lytinių santykių . D. Crabtree kavinę perkėlė į naujas, labai kuklias patalpas, tikėdamasis kuo greičiau užsidirbti ir atnaujinti savo verslą. Tačiau užkandinės reikalai vis prastėjo ir prastėjo, o vietiniai žmonės vis didino spaudimą, ne tik gandais, bet ir teisiniais veiksmais. D. Crabtree teigia: „pavargau kovoti ir pasitraukiu. Daugiau nebegaliu nei akimirkos, todėl mano artimiausiuose planuose įtrauktas šios vietos uždarymas“.

Previous post:

Next post: