Spalva ir charakteris. Ar tai susiję?

Post image for Spalva ir charakteris. Ar tai susiję?

Ar teko kada girdėti apie tai, kad jūsų pasirinkta rūbų spalva stipriai priklauso nuo jūsų charakterio? Žinoma, aprangos stiliui įtakos turi ir tavo nuotaika ar nusiteikimas, bet tai labai kintatys faktoriai. Jūsų charakteris yra stabilus ir nesikeičiantis kas valandą. Dėl jo visą gyvenimą jūsų spintoje kabės vieno atspalvio rūbų daugiau, nei kitos spalvos. Ar pasirengusios išgirsti tiesą? 

Mados psichologai teigia, kad aprangos atspalvius žmogus pasirenka veikiant, mažų mažiausiai, keliems faktoriams. Ir ne vien dėl vyraujančių mados tendencijų. Pagrindiniai apsisprendimui įtakos turintys veiksniai – tai nuotaika, nusiteikimas bei žmogaus charakteris. Pasirinkite savo mėgstamiausią spalvą ir paskaitykite jos apibūdinimą. Ar šis aprašymas atitinka jūsų charakterį?

Rausva (rožinė) spalva

Jūs esate labai moteriška, švelni ir jautri asmenybė. Jūsų pasąmonėje slypi be galo romantiški jausmai.

 

Geltona spalva

Jūs esate optimistiška, visuomeniška, tačiau tuo pačiu metu šiek tiek lengvabūdiška mergina.  Žmonės yra linkę pozityviai vertinti jūsų sąmojingumą ir humoro jausmą.

Raudona spalva

Jūs esate aktyvi ir energinga, aistringa ir visada labai linksmai nusiteikusi asmenybė. Retkarčiais jūs galite pasikarščiuoti ir veikti impulsyviai.

Žalia spalva

Jūs esate darbšti, rimta, savimi pasitikinti ir protinga mergina. Jums karjera yra svarbesnė nei meilė ir romantiški jausmai.

Mėlyna spalva

Tokios moterys santykiuose vertina ramumą ir stabilumą. Negali pakęsti staigių ir dažnų pokyčių ar aistringų impulsyvumų.

Violetinė spalva

Tai kūrybingos asmenybės spalva. Tokia moteris vertina grožį, išskirtinumą ir prabangą. Būdingi staigūs nuotaikos svyravimai.

Juoda spalva

Jūs esate užsidariusi ir labai drovi asmenybė. Tokios merginos nemėgsta būti dėmesio centre ir nesąmoningai ieško žmogaus, už kurio jaustųsi kaip už mūro sienos.

Oranžinė spalva

Šią spalvą rinksis asmenybė,  trykštanti džiaugsmu, emocionalumu, nuoširdumu. Linkusi greitai įsimylėti.

Balta spalva

Jūs esate svajotoja. Mėgstate lengvumą ir prabangą.

Previous post:

Next post: