10 keisčiausių Pasaulio viešbučių

Post image for 10 keisčiausių Pasaulio viešbučių

Vieni keliautojai viešbutį renkasi pagal kainą, kiti – pagal siūlomas pramogas, treti – pagal garsų vardą. Tačiau ne kiekviena apgyvendinimo paslaugas teikianti organizacija gali pasigirti išskirtine tematika. Pateikiame 10 keisčiausių Pasaulio viešbučių. Tikimės, kad padėsime apsispręsti kur apsistoti atostogų metu. 

Kvebeko „Ledo viešbutis“

Kasmet reikalingi net  225 kilogramai tikro ledo dangalo ir 6,800 kilogramų dirbtinio ledo tam, kad būtų sukurtas Kvebeko „Ledo viešbučio“ interjeras. Tai surenkama konstrukcija, kurią sudaro 34 kambariai ir keletas laukiamųjų salių, kur gali susipažinti su kitais viešbučio svečiais. Apsigyventi čia – tikrai nekasdienis potyris!

Nairobio „Žirafos dvaras“

Jei jūs labai mylite gyvūnus ir svajojate juos pamatyti ne tik zoologijos sode, pats laikas pagyventi „Žirafos dvare“ Nairobyje. Čia jūs patirsite sąlytį su natūralia gamta (įtraukiant ir mėšlo kvapą).

Brazilijos viešbutis „Airiau bokštai“

Šiame viešbutyje galėsite pasimėgauti medžiokle iš bokštų, bei nuostabia Amazonės upės sukurta aplinka.

„Šuns užeiga“, JAV

„Šuns užeiga“  – tai populiariausia geriausių žmogaus draugų mylėtojų susibūrimo vieta. Viešbutis – sukonstruotas kaip vieno didžiulo šuns kūno forma. Beje, registracija ir baras įrengti keturkojo „galvoje“.

Autrijos viešbutis „Daspark“

Jei domėjotės mažiausiais viešbučio kambariais, tikriausiai teko girdėti apie „Daspark“ viešbutį Austrijoje. Jie svečius apgyvendina specialiuose ritinio formos „miegamuosiuose“, kurie turi vieną atvirą erdvę su išore. Ši „skylutė“ atstoja ir langą, ir vėdinimo sistemą.

Ispanijos polsio viešbutis „Starwood“

Šio pastato autorius – archtektas Frank Gehry. „Starwood“ viešbutis (dar vadinamas Poilsio Meka) savo išvaizda ir lankytojų skaičiumi kol kas yra nepralenkiamas.

„Vagonų viešbutis“ Naujojoje Zelandijoje

 

Šis viešbutis skirtas nuotykių mėgėjams, kurie nori patirti tai, kaip iš tikrųjų gyveno senieji Naujosios Zelandijos gyventojai. Ši apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi Kraisčerče.

Povandeninis „Jules Lodge“ viešbutis JAV

Pailsėti šiame viešbutuke – tikrai brangus malonumas. Tačiau kita vertus, šie pinigai tikrai verti tokio potyrio. Visos kambario lubos – tai vienas didelis langas į vandenyną.

Dangiškojo švyturio viešbutis Škotijoje

Vienas neprilygstamiausių viešbučių visame Pasaulyje. Ypatinga vieta bei senovinės legendos traukia tūkstančius turistų čia ne tik pailsėti, bet ir pabūti romantiškoje aplinkoje.

Baltosios uolos viešbutis Australijoje

Apsistoję šiame viešbutyje, pasijusite lyg akmens amžiuje. Visi kambariai bei viešbučio laukiamasis yra dekoruotas baltąja uoliena.

Previous post:

Next post: