Padėkite žmonėms tapdami angelais

Post image for Padėkite žmonėms tapdami angelais

„Oklando miesto misija“ – taip vadinasi neseniai įsikūrusi Naujosios Zelandijos labdaros organizacija, kuri teikia paramą tiems žmonėms, kuriems reikalinga medicininė ar socialinė pagalba, taip pat tiems, kurie stokoja maisto. 2010 metais ši organizacija kartu su reklamos agentūra „Publicis Mojo“ išleido naują ir labai originalų meno projektą. 

Daugelyje miesto vietų jie sukūrė angelo sparnų formos piešinius.

Projekto šūkis: „Tapk kieno nors angelu“.

Kiekvieno, kuris nėra abejingas nuskriaustojo likimui, buvo paprašyta nusifotografuoti šalia šių sparnų, o nuotraukos buvo įkeltos į „Oklando miesto misijos“ profilį socialiniame tinklalapyje „Facebook“.

Daugeliui kyla klausimas: kaip visa tai gali padėti socialiai apleistiems žmonėms? Sitema yra tokia: už kiekvieną atsiųstą „sparnuotą“ nuotrauką, rėmėjas (šiuo atveju tai Naujosios Zelandijos organizacija „Marion Davis Memorial Trust“) į Kasdienių Angelų projekto fondą įneša po 5$.

Pagrindinė projekto savybė yra ta, kad vieni angelų sparnų piešiniai yra didžiuliai ir lengvai matomi, o kiti – labai maži ir sunkiai pastebimi.

Tiems, kurie labai nori surasti „slaptuosius“ angelo sparnus, specialiame „Oklando Miesto Misijos“ tinklalapyje yra patalpintas žemėlapis, su pažymėtomis miesto teritorijomis.

Projekto organizatoriai siūlo kiekvienam žmogui tapti angelu, pasidalinti šia gera naujiena su draugais ir tokiu būdu juos taip pat paskatinti sudalyvauti šioje akcijoje.

„Oklando Miesto Misijos“ projekto vykdytojai teigia, kad didžiausio nuotraukų skaičiaus sulaukia Kalėdų laikotarpiu, kai visi stengiasi padaryti kažką gero.

„Oklando Miesto Misija“ suteikia pagalbą visiems: ir tiems, kuriems pagalbos reikia dėl laikinų sunkumų, ir tiems, kurie priežiūros reikalauja visada.

Net ir tie žmonės, kurie labdarai paaukojo labai nedaug, visi jie nepasiturinčiųjų akyse tapo angelais.

Reklaminės angelo sparnų kampanijos kūrėjai:  kūrybos vadovas Lachlan McPherson, meno vadovas Jake Siddall, reklaminių skelbimų sudarytojas Sokpart Pao, dizaineris John Christall, TV prodiuseris Rosie Grayson ir daugelis kitų reklamos agentūros „Publicis Mojo“ darbuotojų.

Angelo sparnų dizainą sukūrė vietinis dailininkas Hayley King.

Previous post:

Next post: