Top-10. Saugiausios vietos Pasaulyje

Post image for Top-10. Saugiausios vietos Pasaulyje

Šis straipsnelis skirtas tiems keliautojams, kurie nemėgsta didelių nuotykių ar netikėtų situacijų. Turistams, kurie mėgsta organizuotas, ilgai planuotas keliones, maksimalų prabangos lygį ir saugumą. Būtent jums parengėme šį Top-10 sąrašą, kuriame rasite ramiausias Pasaulio vietas. Gero poilsio!  1. Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija pelnytai atsidūrė šio sąrašo pirmojoje vietoje: ši šalis, remiantis Global Peace Index atliktais tyrimais, pripažįstama  kaip pati saugiausia visame Pasaulyje.

2. Islandija Islandija užėmė antrąją vietą dėl labai gerų statistikos rodiklių. Šioje šalyje yra labai mažas nusikalstamumo lygis, todėl daugiau nei pusei valstybinių apsaugos darbuotojų net nereikia nešiotis šaunamųjų ginklų.

3. Austrija

Po labai audringo susikūrimo, šiandien ši šalis yra labai rami, taiki ir diplomatiška. Austrija – ideali vieta meno bei istorijos fanams, sporto gerbėjams ir mėgstantiems gerai pavalgyti. „Pats baisiausias dalykas“, kuris gali nutikti šioje mažytėje Europos valstybėje, yra tai, kad galima sutikti vietinių žmonių, apsirengusių tautiniais rūbais. Jie vadinami „Tyrolians“.

4. Norvegija

Norvegija – fjordų šalis. Tai rami ir „mieguista“ valstybė. Kai kurios Norvegijos dalys kamuojamos amžinojo įšalo.  Vienintelė problema, kuri liečia pingus, yra ta, kad šalies sostinė (Oslas) – labai brangus miestas. Tačiau už saugumą verta mokėti.

5. Airija

Airija – viskio ir alaus tėvynė. Nepaisant to, šalies nusikalstamumo rodiklis yra labai mažas. Vienintelis nepatogumas šioje valstybėje yra tas, kad vietiniai gyventojai (visame Pasaulyje vadinami „elfais“) kartais gali būti labai priekabūs ir landūs. Ypač prie merginų.

6. Danija

Šeštoje vietoje – dar viena Šiaurės Europos valstybė – Danija. Šios šalies miestuose labai populiaru važinėti dviračiais. Tai puiki vieta alaus ir įvairiausios žuvies gurmanams. Žinoma, turistus traukia nuostabus ir prižiūrėtas gamtovaizdis.

7. Liuksemburgas

Nykštukinė valstybė – Liuksemburgas – užima septintąją vietą tarp visų saugiausių šalių Pasaulyje.  Nors ši vieta neturi priėjimo prie jūros, čia niekada nebūna jokių užpuolimų, pagrobimų ar neaiškios kilmės nuodingų vabzdžių.

8. Švedija

Aštuntoje pozicijoje – Švedja. Karolio Gustavo XVI karalystė turistus žavi savo neužteršta ir natūralia gamta, gražiomis merginomis ir tolerantišku požiūriu į daugelį gyvenimo aspektų.

9. Singapūras

Kita  šalis – tai Singapūras: turtinga, rami turistų mėgiama vieta. Tai nedidelė teritorija, kurioje galima pamatyti labai daug.

10. Šveicarija

Nepaisant visų nelaimingų atsitikimų, kurie nutinka kalnuose, galimybė, kad Jums Šveicarijoje nutiks kažkas blogo, yra minimali. Net trys šios valstybės miestai (Bernas, Ženeva ir Ciurichas) yra pripažįstami saugiausiais miestais visame Pasaulyje.

 

Previous post:

Next post: