Kodėl vyrai bijo įsipareigoti?

Post image for Kodėl vyrai bijo įsipareigoti?

Ar jūs šiuo metu susitikinėjate su vaikinu, kuris bijo įsipareigoti? O gal jūsų paskutinė draugystė iširo būtent dėl šios partnerio savybės? Pateikiame keletą naudingų patarimų, kurie padės geriau suprasti visas priežastis, kodėl vyrai jaučia nepagrįstą baimę įsipareigojimams. 

Pasitikėjimo problema

Įmanomi net keli šios situacijos variantai. Gali būti, kad dabartinis tavo draugas jau ankščiau turėjo skaudžią patirtį: jį paliko arba įskaudino mergina. Kitas atvejis – gali būti, kad tavo vaikinas matė dėl meilės kenčiantį savo artimą draugą. Tokiomis gyvenimo akimirkomis vyrams reikia labai daug laiko, kad jie vėl galėtų pasitikėti merginomis. Šis vidinio „išgijimo“ procesas reikalauja labai daug pastangų ne tik iš paliktojo, bet ir iš visų, esančių aplink jį. Tokie vyrai dažniausiai labai nepasitiki priešingos lyties atstovėmis.

Jis nori tik linksmai praleisti laiką

Jei tu susitikinėji su vaikinu, kuriam vos 20 metų, didesnė galimybė, kad jis tik ieško nuotykių ir pramogų, o ne rimtų santykių. Jam šiais gyvenimo metais svarbiau  yra asmeninio gėrio kūrimas, kopimas karjeros laiptais. Net jeigu vyras jau perkopė 30 metų ribą, jis vis dar gali būti nepasiruošęs rimtiems įsipareigojimams.Tokiems vyrams tikruose santykiuose labai svarbi veiksmų laisvė. Jam ypač svarbu skirti laiko sau ir savo asmenybei.

Moterys, kurios reikalauja per daug

Kartais būna ir tokių atvejų, kai moterys dėl savo per didelio noro valdyti „atbaido“ vyrą. Net jei vaikinas jau yra pasiruošęs rimtiems santykiams, tačiau moteris, kuri labai daug reikalauja ir tikisi, jį atgraso nuo bet kokių ryšių. Vyras niekada nenorės įsipareigoti tai moteriai, su kuria nuolatos pykstasi ar barasi. Jis užuot leidęs laiką su tokia panele, geriau rinksis gerų draugų kompaniją.

Jis tiesiog tavimi rimtai nesidomi

Dar viena labai dažna priežastis, kodėl vyrai nėra linkę įsipareigoti: kartais jie nemąsto ta pačia kryptimi, kuria veikiate jūs, moterys. Gali būti tokia situacija, kad su mergina vaikinas draugauja verčiamos „aplinkos“. Pavyzdžiui, visi draugai jau ilgą laiką turi pastovias partneres, o jis, nenorėdamas būti vienišas, pasirenka bet kurią. Tokiu atveju vaikinas tarsi „prisidengia“ ir naudojasi kita mergina, nors tuo metu ieško tos vienintelės, su kuria būtų tikrai įdomu bendrauti. Taigi, jei jūsų santykiuose mažai iniciatyvos iš vyriškosios pusės (neskambina, nesidomi tavo veikla), dažniausiai jūs jam nerūpite.

Previous post:

Next post: