Pasaulio pabaiga atėjo, tačiau ją pajusime tik po penkių mėnesių

Post image for Pasaulio pabaiga atėjo, tačiau ją pajusime tik po penkių mėnesių

O pasirodo, kad Pasaulio pabaiga vis dėlto atėjo. Harold Camping tvirtina, kad apokalipsė nėbuvo tokia staigi, kaip tikėjosi. Tai ką jis sugalvojo dabar?

Po to, kai praėjusį šeštadienį (gegužės 21 dieną) Pasaulio pabaiga taip ir neįvyko, šių naujienų autorius ir aktyvistas Harold Camping paskelbė naują datą – spalio 21 -oji. Jis teigia, kad gegužės 21  – tai dvasinio teismo diena.

Camping ir jo pasekėjai pradėjo visą Žemės rutulį apimančią kampaniją, kuri skelbė, kad gegužės 21 dieną prasidės Pasaulio pabaiga, lydima stiprių žemės drebėjimų ir potvynių.

Po to, kai Camping spėjimai nepasitvirtino, padedamas senesniųjų krikščionių, jis paskelbė naują Pasaulio pabaigos datą. Tai turėtų įvykti lygiai po penkių mėnesių.  Ši data (anot propagandos skleidėjų) yra tikroji, nes būtent tą dieną žmonijai ateis galas. O šis laikotarpis (nuo gegužės iki spalio) yra būtent tas metas, kai nusidėjeliai gali paprašyti Dievo atleidimo.
H. Camping pakeistą datą paaiškina štai taip: “Didysis žemės drebėjimas gegužės 21 dieną taip ir neįvyko, nes nei vienas po šitokios gamtos stichijos nebegalėtų išyventi. Joks žmogus nesugebėtų iškęsti Dievo rūstybės, o žemės drebėjimas – sugriautų visą žmonijos taip ilgai kurtą infrastruktūrą. Po nelaimės neliktų nei maisto, nei geriamo vandens, kurie leistų žmonėms išgyventi.“
Skirtingai, nei žinią apie Pasaulio pabaigą gegužės mėnesį, žinią apie nelaimę spalio mėnesį Camping rėmėjai ir palaikytojai garsiai neskelbia.

“Pasaulis buvo įspėtas – mes padarėme savo mažą darbelį: pasidalinome savo žiniomis su kitais. Pasaulis dabar yra teisiamųjų suole“ – teigia Camping.
H. Camping – šeimyninio radijo tinklo įkūrėjas jau ne pirmą kartą neteisingai apskaičiuoja pasaulio žūties dieną. Paskutinį kartą anot jo apokalipsė turėjo įvykti dar 1994 metais.

Previous post:

Next post: