Nuo mamos iki milijonierės

Post image for Nuo mamos iki milijonierės

Kažkada jos buvo tik mamos. Kiekvienos dienos pagrindiniai rūpesčiai buvo vaikai, maistas ir namų ruoša. Tačiau vienas lemtingas sprendimas į jų gyvenimus atnešė ne tik sėkmę, bet ir turtus. Kiekviena šių ponių turi savo sėkmės formulę. Galbūt tai įkvėps ir jus imtis kažko naujo?

J.K. Rowling

Garsiausių bestselerių, knygų apie burtininką Harį Poterį, autorė. Ji pasižymėjo viso pasaulio istorijoje kaip greičiausiai išgarsėjusi rašytoja. Pirmosios jos knygos gimė kavinėje, rašant tik ant popierinių servetėlių.

Paula Deen

Maitinimo tinklo įstaigų žvaigždė, išgarsėjusi kaip keptų gaminių tiekėja. Prieš tai buvusi tik namų šeimininke ir dviejų vaikų mama, ji staiga tapo net kelių restoranų savininke.

Sarah Palin

 

Penktetuko mama netikėtai pasuko politikos keliu. Pirmiausia ji tapo mažo miestelio tarybos nare, vėliau pakilo iki gubernatorės ir net viceprezidentės posto. Šiuo metu ji rašo savo antrąją knygą ir turi sudariusi ilgalaikį kontraktą su viena internetine bendrove.

Mary Kay Ash

Vardas, kuris kiekvienai moteriai yra labai gerai žinomas ir siejamas su rožinio gvazdiko simboliu. Ji pradėjo nuo mažos kosmetikos parduotuvės ir sukūrė visą kosmetikos imperiją. Mary Kay Ash savo korporacijai vadovavo iki pat mirties 2001 metas.

Bette Graham

Vieniša mama, kuri dirbo paprasta sekretore. Iki tol, kol ji išrado korektorių. Baltą skystos konsistencijos tepalą, skirtą taisyti klaidoms. Jis naudojamas iki šių dienų. Ji mirė būdama labai nusipelniusi visam Pasauliui 1980 metais.

Linda McMahon

Kai vieną kartą jai ir jos vyrui nepasisekė (įmonė bankrutavo), jie nepasidavė ir sukūrė naują verslą: sporto pramogų kompaniją. Dabar Linda McMahon sėkmingai siekia politikės karjeros.

Susan Powter

Iš pradžių jos gyvenime nesisekė: po gimdymo ji labai sustorėjo, ją paliko vyras. Tačiau Susan suvokė, kad gyvenimas reikalauja kažko kito. Ji susidomėjo fitnesu ir tapo šios sporto šakos trenere.

Rosie Herman

Ji buvo paprasta manikiūrininkė. Iki tol, kol gimė jos vaikai – dvynukai. Nuo tada jai visą laiką teko praleisti namie. Ji sugalvojo namų sąlygomis sumaišyti keletą priemonių ir visai netyčia „išrado“naują produktą, kuris jai atnešė milijonus!

Lisa Lloyd

Būdama vos 23 metų, vieniša mama Lisa Lloyd išrado labai populiarią plaukų formavimo priemonę. Dabar ji turi nuosavą verslą, kuriame sėkmingai veikia iki šiandien.

Erin Brockovich

Erin Brockovich buvo tik parasta žemos teisinės firmos tarnautoja,bei išsiskyrusi trijų vaikų mama. Gyvenimas apsivertė aukštyn kojom, kai ji laimėjo vieną didžiausių pilietinės teisės bylų prieš JAV. Jos istorija įkvėpė vieną Holivudo filmą.

Irene Rosenfeld

Našlė ir dviejų vaikų mama, kuri savo gyvenimą pakeitė įmonei pasiūliusi įvesti sveikų produktų liniją. Nuo tada ji paskirta korporacijos „Kraft Foods“ vadove ir ši veikla jai kasmet atneša milijonus.

Martha Stewart

Martha Stewart -žmona ir mama, kuri nuo vaikystės domėjosi kulinarija ir vakarėlių organizavimu. Šiandien ji ant savo pečių turi visą pramogų imperiją.

Jeanne Bice

Jeanne Bice – buvusi laiminga namų šeimininkė. Šiandien jai milijonus neša ne jos hobis gaminti, o savo drabužių linijos kūrimas.

Rachel Ashwell

Rachel Ashwell – anglų kilmės mamytė, kuri sukūrė specialias anklodes, tinkančias tiek vaikams, tiek namų augintiniams. Šiandien ji valdo vieną stambią namų reikmenų įmonę.

Cheryl Womack

Cheryl Womack sukūrė draudimą ir sėkmingai pardavinėjo jį nepriklausomiems sunkvežimio vairuotojams. Tuo pat metu augino du vaikus. Tačiau po kiek laiko ji savo verslą pardavė už milijonus JAV dolerių.

Previous post:

Next post: