Kai kalba moterys, o vyrai to nesupranta…

Post image for Kai kalba moterys, o vyrai to nesupranta…

Daug mąstytojų bandė išsiaiškinti vyrų ir moterų bendravimo subtilybes. Pirmoji išvada, kurios priėjo mokslininkai: moterys vienu metu nori pasakyti labai daug, o tai vyrams atrodo labai painu. Manoma, kad dailiosios lyties atstovės turi atskirą tarpusavio kalbą, o vyrai praleidžia metų metus bandydami ją suprasti. Taigi kokios temos yra populiariausios, kai apie jas kalba moterys, o stipriosios lyties atstovai to nesupranta? Tikiuosi, kad visi vyrai, kurie vaikšto šia Lietuvėlės žeme, paskaitys ir vėliau nebeturės problemų bendraujant su panelėmis.

1. „Viskas gerai“

Vertimas: „Taip, man yra blogai, ir jei aš tau pakankamai rūpiu, tu manęs to vėliau ar anksčiau išklausi.“

Vienas iš klasikinių pavyzdžių. Manau, kad kiekviena moteris tai yra sakiusi milijonus kartų. Berniukai, šis straipsnis jums turėtų būti antroji Biblija. Jūs sužinosite tikrąją žodžių reikšmę, ir suprasite, ko mergina iš jūsų nori. Saugokitės PMS’o, nes šis atsakymas tuo laikotarpiu yra ypač dažnas. Jei iš pokalbio su drauge supratote, kad ją dabar kamuoja būtent ši liga, geriau nebevarkite ir užsiimkite jums įdomia veikla. Tačiau kartais būna ir tokių situacijų, kad geresnio kelio nėra, kaip tik patylėti ir pripažinti, kad ji yra teisi.

2. “Ar aš atrodau stora?”

Vertimas: „Šiuo metu esu labai pasimetusi, todėl man reikia tavo pritarimo, kad atrodau tiesiog pritrenkiamai.“

Dar vienas tipinis mergaitiškas klausimas. Vaikinai, jei jums draugė uždavė būtent šį klausimą, būkite labai atsargūs. Niekada nesakykite pačios pirmosios minties, šovusios į galvą. Venkite spontaniškų minčių, pavyzdžiui tokių: „jei tu būtum stora, aš su tavim nesusitikinėčiau“ arba „po galais, tu atrodai labai stora, ką pastaruoju metu valgai?“. Vietoj to, geriau pažiūrėkite jai į akis ir pasakykite nuoširdų komplimentą. Tai greičiausias ir lengviausias būdas išsisukti!

3. „Aš užsisakysiu tik salotų“

Vertimas: „Aš esu beprotiškai alkana, suvalgyčiau net visą arklį su kanopomis, tačiau turiu elgtis ir atrodyti kaip tikra dama.“

Tuo viskas ir pasakyta. O kad išvengtum kvailų nesusipratimų, patariame: nusivesk ją ten, kur nepatiekia salotų. Ir problemos kaip nebūta!

4. „Aš susiruošiu per kelias minutes. Tai užtruks tik sekundėlę.“

Vertimas: “Gali nusnūsti, aš tave pažadinsiu, kai būsiu pasiruošusi.”

Neįsivaizduoju, kur slypi šios moteriškos problemos šaknys, tačiau moteris vieną darbą gali atlikinėti ištisas valandų valandas. Ir daugelis vyrukų jau tą pastebėjo. Nereikia nusiminti tokiais atvejais. Visada reikia pasiruošti planą B. Pavyzdžiui, jūs sakote, kad jums bloga, todėl reikia medicininės pagalbos. Tai greituoju būdu iškrapšto moteris iš namų. Jei ir tai nesuveikia, pabandyk panaudoti psichologinį spaudimą. Tačiau geriau pakentėti ir leisti merginoms ramiai susiruošti.

5. „Ar aš tave erzinu?“

Vertimas: „Aš žinau, kad tave erzinu, bet aš labai gražiai nusišypsosiu ir viskas praeis, ar ne?“

Kai kurie mokslininkai teigia, kad moterų vyrai nemėgsta vien dėl to, kad taip padarė motulė gamta. Taigi mielosios damos, pasistengite nelysti vyrams į akis, ypač jei jie užsiėmę.

6. „Pastaruoju metu aš buvau labai užsiėmusi, o tu elgeisi tarsi nesavas“.

Vertimas: „Tu mane nervini. Palik mane ramybėje. Aš stengiuosi būti maloni su tavimi.“

Nenoriu nieko įžeisti, bet jei mergina mano, kad vaikinas vertas dėmesio, ji visais įmanomais būdais stengsis kuo daugiau laiko praleisti su juo. Taigi, jei tu keletą kartų išgirdai šiuos žodžius, vadinasi, ją nuvylei. Ir net labai.

7. „Aš tau tikriausiai labai patinku, jei tu vis dar bastaisi su savo buvusia mergina.“

Vertimas: „Jei ji nors kartą tave palies, aš jai iškabinsiu akis ir priversiu jas lėtai suvalgyti.“

Vyrukai, manau, kad tikrai negražu draugauti su keliomis moterimis iš karto. Jei jau esi įsipareigojęs, elgis taip, kaip pridera.

8.  „Kaip miela…“

Vertimas:  „Man tai labai patiko!“

Jei mergina pavadina tave mielu, tai tikrai nereiškia, kad ji tave nori pažeminti. Daugelis vyrų nemėgsta būti mielais. Jiems tai atrodo labai nevyriška. Daugelis stipriosios lyties atstovų nevisiškai supranta šio žodžio reikšmę. Kartais, išgirdę šį žodį, vyrai sutrinka, o daugelis jų tiesiog bijo būti tokiais. Geriausia būtų, kad mergina nevartotų šio žodžio, ypač jei ji stengiasi patobulinti santykius su išrinktuoju.

 

 

Previous post:

Next post: