Kaip likti draugais po išsiskyrimo?

Post image for Kaip likti draugais po išsiskyrimo?

Skyrybos visada yra labai sunkus ir skaudus dalykas. Tačiau dar sudėtingiau yra likti draugais po ginčais ir kivirčais pasibaigusių santykių. Dažniausiai tas asmuo, kuris iniciavo skyrybas jaučiasi labai kaltas dėl to, kad įskaudino žmogų. Ir visai nesvarbu tai, kad jie draugavo savaitę, kelis mėnesius ar net metus.  Paliktoji pusė labai dažnai jaučia didžiulę širdgėlą ir stebisi, kodėl viskas baigėsi būtent taip. Kai susitikinėji su žmogumi taip ilgai, tai jis/ji tampa labai artimas, beveik kaip geriausias draugas. Jūs kartu juokėtės, verkėte ir dalijotės kitais gyvenimo įvykiais. Nors dažniausiai išsiskyrimas visuomenėje laikomas neigiamu dalyku, štai čia rasite keletą patarimų kaip išsiskirti su antrąja puse ir likti draugais. 

Reikia žinoti kur ir kaip tai padaryti. Visada reikia stengtis būti švelniu ir paruošti kitą žmogų iš anksto. Jei tu ją/jį palieki, nereikėtų linkėti nieko blogo. Ir nesakyk visko tiesiai šviesiai į akis. Prieš tai pasikviesk savo antrąją pusę į nuošalią, ramią vietelę. Geriausiai ten, kur nebūtų jokių mobiliųjų telefonų bei kompiuterių. Atmink, jei nori su šiuo žmogumi bendrauti ir toliau, geriau tai padaryti jaukioje aplinkoje.

Reikia tiksliai žinoti visas priežastis. Privalu turėti rimtą pasiteisinimą prieš ją/jį paliekant. Visada stengtis kuo išsamiau paaiškinti problemos esmę, jei tu tikiesi likti draugais. Kita vertus, jei priežastis yra tikrai labai akivaizdi (pavyzdžiui, tave apgaudinėjo su kitu/kita) vargiai tu pats/pati norėtum bendrauti po išsiskyrimo.

Aiškiai parodyk, kaip tu savęs dėl to nekenti. Leisk antrąjai pusei manyti, kad tu labai savęs nemėgsti, tiesiog negali pakęsti dėl to, kad turi baigti santykius. Tu turi juos įtikinti, kad esi priverstas išsiskirti. Pirmiausia dėl to, kad tu būdamas su kitu žmogumi jautiesi nelaimingas. O būti tokiu visą likusį gyvenimą nenorėtum, todėl tu privalai išsiskirti ir iešk0ti pasisekimo meilėje kitur.

Nurodykite priežastį, kodėl geriausias sprendimas yra likti draugais. Kadangi santykiai nenusisekė, tau būtina rasti išeitį. O geriausias sprendimas – tai būtų po išsiskyrimo tapti draugais. Leiskite jiems suprasti:  jei santykiai nesiklosto romantiškai, tai jie gali būti tik draugiški. Ypač jei jums kartu smagu, gera bendrauti, dalintis mintimis. Sėkmingos draugystės pagrindas – tai šilti ir nuoširdūs santykiai.

Tu būsi priverstas laukti. Naivu būtų manyti, kad pasakius „skiriamės“ jums užteks tik šypsenos ir rankos paspaudimo. Būk pasiruošęs/usi tam, kad viskas slinks lėtai ir sunkiai. Emocijos bus lygiai tokios pačios: iš pradžių pyktis, o po to – liūdesys. Būtina leisti antrąjai pusei išsikalbėti, tau privalu išklausyti tai, ką jis/ji mano. Duok šiek tiek laiko pabūti ir apgalvoti viską vienam/vienai, tiesiog leisk pabūti su jos/jo mintimis. Leisk apsvarstyti galimybę likti tik draugais. Visada pasiūlyk draugystę, ir primink jam/jai apie tai nors kartą per mėnesį. Jei ir tai nesuveikia, neverta toliau stengtis – visa tai neduos vaisių.

Previous post:

Next post: