Top-10. Žvaigždės ir jų fobijos

Post image for Top-10. Žvaigždės ir jų fobijos

Manote, kad žvaigždės yra nepaprastos ir nieko nebijo? Anaiptol. Jos turi keisčiausių fobijų, kurių reikšmės, be žodyno pagalbos, vargu ar būtų įmanoma suprasti. Pateikiame 10 keisčiausių žvaigždžių baimių. 
David Beckham

David Beckham – žymus sportininkas, mados ekspertas ir, paprastai tariant, vienas merginų numylėtinių. Jis serga kiek keista „liga“ – ataksofobija. Jis paniškai bijo netvarkos ir nevalyvumo.

Madonna

Madonna niekada neatrodė taip moteriškai silpna. Ji labai drąsi vien dėl to, kad be jokių suvaržymų dėvi odinius korsetus ir užsiima kikboksu. Tačiau kaip ir daugelis moterų, ji  kenčia nuo keraunofobijos – griaustinių baimės.

Orlando Bloom

Orlando Bloom bus palankiai sutiktas visų tų žmonių, kurie nemėgsta kiaulienos. Vien dėl to, kad jis kenčia nuo neįprastos fobijos: jis labai bijo kiaulių. Sklando gandai, kad jis paskelbė nebylų karą prieš Pasaulinę Gyvūnų Draugiją.

Nicole Kidman

Mieloji aktorė Nicole Kidman prisipažino, kad jai labai nemalonu užlipti ant šlapio kilimo. Tačiau tokia fobija neegzistuoja. Ji kenčia nuo kiek kitos (iš tiesų pakankamai juokingos ) „ligos“ – tai drugelių baimė. Man sunku suvokti, kaip galima nesižavėti  šiais mažais ir trapiais sutvėrimais?

Christina Ricci

Buvau kiek nustebęs, kai išgirdau, jog amerikiečių aktorė Christina Ricci kenčia nuo botanofobijos.  Tai liga, kai bijoma bet kokių naminių auglų. Jaunoji kino debiutantė teigia, kad visi augalai yra purvini, ir veda ją iš proto. Galima drąsiai teigti, kad artimiausiu metu nepamatysime jos dirbant sode.

Pamela Anderson

Pamela Anderson serga eisoptrofobija – tai veidrodžių, žiūrėjimo į save baimė. Kaip matote, net sekso simboliu tituluojama aktorė negali į pažvelgti į savo atvaizdą. Galbūt prie to prisidėjo visos tos plastinės operacijos?

Kelly Osbourne

Kelly kenčia nuo hafofobijos – palietimo baimės. Jos brolis Jack teigė: „jums reikėtų ją pamatyti ištiktą baimės priepuolio. Ji visa purtosi ir žiaukčioja.“

Billy Bob Thornton

Tikriausiai ne kartą teko girdėti apie keistus Billy Bob reikalavimus, kuriuos jis kelia savo namų interjero dizaineriams. Jis yra be galo išrankus dėl kelių fobijų: chronofobijos (laiko, laikrodžių baimė) ir perdirbtų, senų baldų baimės.

Matthew McConaughey

Kaip manote, ar šis Holivudo gražuolis M. McConaughey gali kažko bijoti? Pasirodo, kad šis vyrukas tarsi suakmenėja atsidūręs tunelyje ar pamatęs besisukančias duris. Bet kokios savaime judančios (t.y. automatizuotos) durys jam sukelia didžiulį nerimą ir susirūpinimą.

Kim Basinger

K. Basinger serga agorafobija – ji prisibijo atvirų bei masinių žmonių susibūrimo vietų. Internetinis tinklalapis People.com skelbia: “aktorę net keletą kartų reikėjo slaptai gabenti į apdovanojimus, nes ji paniškai bijojo išeiti į viešumą“. Sunku patikėti, kad ši aktorė yra tokia drovi.

Previous post:

Next post: