Išsiskyrusios garsenybės, kurios su buvusia antrąja puse liko draugai

Post image for Išsiskyrusios garsenybės, kurios su buvusia antrąja puse liko draugai

Išsiskirti su savo žmona/vyru yra labai sudėtingas procesas. Apie tai kuriamos dainos, eilės ir pan. Daugelis mano, kad po išsiskyrimo su antrąja puse bendrauti yra dar sunkiau. Nepaisant to, keletas žvaigždžių (tokių kaip aktorius Eddie Cibrian ir dainininkė LeAnn Rimes) savo „buvusius“  pristato kaip geriausius draugus. 
David Arquette ir Courteney Cox

Jie šalia vienas kito atrodo tokie laimingi. Tačiau ši garsi pora išsiskyrė. Šioje nuotraukoje jie užfiksuoti kartu per savo naujausio filmo premjerą. Abi pusės drąsiai kalba apie aktoriaus Arquette neigiamus asmeninius bruožus, kurie privertė iširti net 11 metų trukusią santuoką. Nors jie kol kas gyvena atskirai, visi laukia ir tikisi, kada jie vėl bus pora.

Demi Moore ir Bruce Willis

Šios poros skyrybos įvyko 2000 metais. Nepaisant  visko, B. Willis labai gražiai atsiliepia apie savo ex-mylimąją ir jos dabartinį draugą, nors jis daug metų jaunesnis ir sugebėjo pavergti gražuolės D. Moore širdį.

Will Smith ir Sheree Zampino

Sunku tuo patikėti, tačiau dar prieš dabartinę W. Smit žmoną Jada buvo ir kita moteris. Dabar šį aktorių su buvusia meile Zampino sieja kartu auginamas sūnus. Visai neseniai Zampino vėl ištekėjo. Tačiau aktoriaus žmona labai mielai priima buvisąją ir sako, kad jie yra viena didelė šeima.

Pamela Anderson ir Tommy Lee

1998 metais išsiskyrę, o 2008 metais vėl susituokę. Tačiau ne ilgam – santuoka truko vos metus. Per tą laiką, kol buvo išsiskyrę (laikotarpis, kuris truko apie 10 metų) P. Anderson dar kartą ištekėjo už kito muzikanto. Tačiau ir pastaroji santuoka iširo. Tačiau seksualumo įsikūnijimas teigia, kad ji ir buvęs vyras yra geriausi draugai ir stengiasi palaikyti šeimyniškus santykius dviem savo sūnums.

Elizabeth Hurley ir Hugh Grant

Kartu išgyvenę net 13 metų, o tai yra labai daug! E. Hurley ir H. Grant tvirtai stovėjo ir palaikė vienas kitą per įvairius skandalus, tačiau galų gale jiedu išsiskyrė 2000 metais. Garsioji pora tik dabar užpildė skyrybų dokumentus, tačiau užsiminė apie galimą susitaikymą. Tikimės, jog viskas išeis tik į gera!

Janet Jackson ir Jermaine Dupri

Ši pora išsiskyrė po septynerių metų draugystės, tačiau vėl susitaikė, kai pradėjo kartu dirbti prie naujojo albumo. Jackson visai neseniai apie tai pranešė viešai. Visai nenuostabu, kad būdami verslo partneriai ir kolegos jie vėl sugrįžo į vienas kito gyvenimus.

Richie Sambora ir Heather Locklear

Šios poros santuoka truko beveik 13 metų, o 2007 metais ėmė ir iširo. R. Sambora labai daug dirba, kad užsimirštų. Tai jai buvo didelis smūgis, skaudžiai suregavo ne tik ji, bet ir abi šios poros dukros.

Avril Lavigne ir Deryck Whibley

Santuoka, kuri truko vos trejus metus. Du rokeriai pasuko skirtingais keliais 2009 metais. A. Lavigne neseniai įsivėlė į naują romaną, tačiau griežtai tvirtina, kad ją su buvusiu vyru sieja graži draugystė.

Kate Hudson ir Chris Robinson

Kartu išbuvę net septynerius metus, tačiau dabar išsiskyrė ir augina sūnų. Šiandien K. Hudson ir jos naujasis draugas laukia į Pasaulį ateinant dar vienos atžalos. Tačiau sūnus – ne vienintelis dalykas, kuris jungia aktorę ir jos buvusį mylimąjį.

Previous post:

Next post: