5 vyrų tipai, patraukliausi moterims

Post image for 5 vyrų tipai, patraukliausi moterims

Esu tikras, kad ne vienas jau esate girdėję, kad moterys linkusios atkreipti dėmesį į tam tikrų tipų vyrus. Žinoma, nerekomenduoju jums pakeisti savo asmenybės ar įsitikinimų, kad būtumėte labiau panašesni į žemiau išvardintuosius. Vietoj to geriau pabandykite paieškoti juose tokių bruožų, kuriuos galėsite lengvai pritaikyti sau ir panaudoti savo tolimesniame gyvenime.

 

1. „Socialinių ryšių specialistas“

Tik nesupraskite klaidingai: čia kalbame ne apie profesiją. Moterys apskritai yra linkusios į socialinius ryšius ir prisirišimą. Dailiosios lyties atstovių, turinčių didelį draugų ar pažįstamų ratą, gyvenimas yra kupinas pasitenkinimo, laimės. Vyrams – atvirkščiai, pažįstami yra reikalingi praktiniais sumetimais – tai suteikia daugiau galios gyvenime. Moterims svarbiau yra santykių su kitais žmonėmis kokybė, o vyrams svarbiau ryšių kiekybė.  Vyras, kuris gali lengvai patekti į klubą nestovėdamas eilėse, moterų akyse atrodo lyg Supermenas. O tokie Superherojai tiesiog traukia moteris.

2.  Menininkas/Atlikėjas


Moterys ieško tokių vyrų, kurie būtų kūrybingi, aistringi, intriguojantys ir įdomūs kaip asmenybės. Visa tai apima vienas žodis – menininkas. Tai nebūtina tapti didžiu tapytoju, kad patrauktum moters dėmesį. Tačiau reikėtų nors kažkurį gyvenimo aspektą paversti kūrybišku, kuris nustebintų bet kurią moterį. Geriausias pasirinkimas – bet kuris iš hobių. Tai gali būti ir kažkas artimo moteriškai savimonei, arba galbūt tu sutiksi merginą, kuri taip pat domisi automobilių tiuningu, medžio drožinėjimu ar senovės Egipto hieroglifų nagrinėjimu.

3. „Kietas bičas“  (rokeris, banditas ir pan.)

Visi žinome, kad moterys Dievina vyrukus, kurie „užkabina“. Tai nereiškia, kad dabar tu turi bėgti pas vietinės gaujos vadą ir prašytis priimamas į grupuotę ar nusiskusti galvą plikai. Tačiau, jei tu tinkamai sužaisi su tam tikromis elgesio manieromis bei aprangos stiliumi, moterys dėl tavęs eis iš proto. O jeigu tavo elgesys bus pernelyg baikštus – atrodysi silpnas nevykėlis.

Jei tu niekada nesi nieko primušęs ar užsipuolęs (kad ir žodžiais), tu nesi tikrasis TU. Žinoma, nereikia pernelyg persistengti, galima kartkartėmis nusikeikti, papasakoti nešvankų anekdotą, kartais „sulaužyti taisykles“.

4. Profesionalas

Moteris nori vyro, kuris žino, ko jam reikia iš gyvenimo. Tau nebūtina būti turtingu, bet tau reikia turėti darbą ir siekti karjeros tikslų. Kartą susipažinau su vyru, kuris tapo teisininku vien dėl merginos, kuri jam labai patiko.

Tai buvo pavyzdys kaip nesielgti. Rekėtų labai gerai apmąstyti, kokie yra tavo troškimai, svajonės, kokie tavo tikslai Pasauliniu mastu. Žingsnis po žingsnio pradėk siekti (kad ir neįmanomų) svajonių. Moteris niekada nejaus pagarbos tam vyrui, kuris negerbia savęs. Jei tu švaistai laiką dienų dienas gulėdamas ant sofos, ar dirbdamas tą darbą, kurio nekenti, tu visiškai negerbi savęs ir savo laiko, praleidžiamo Žemėje. Būk savo gyvenimo profesionalas.

5. Paprastas vaikinukas

Moterys nori paprasto, normalaus vaikino. Žinoma, galbūt tai skamba kiek keistai, tačiau pažvelkite į šį reikalą iš kitos pusės. Vaikinas, kuris yra populiarus tarp merginų dažniausiai būna ramus, draugiškas, solidus vyriškis. Ne viena moteris jau yra pasakiusi: „aš noriu paprasto, normalaus vaikino, kuriam aš tikrai rūpėčiau“.

Kartais vyrai būna tikri nemokšos, kai netikėtai atsiduria akis į akį su gražuole. Tada  jie stengiasi pasirodyti tokie, kokie iš tikrųjų nėra. Patariame būti tiesiog geru draugu, susikoncentruoti į savo gyvenimo tikslus ir nesistengti padaryti įspūdžio kitiems žmonėms. Būk savimi, nes būdamas unikalus lengvai sužavėsi kitus.

Previous post:

Next post: