Geriausias išsiskyrimo laiškas

Post image for Geriausias išsiskyrimo laiškas

Labai dažnai žmonės padaro labai kvailų klaidų, dėl kurių vėliau gailisi visą savo gyvenimą. Vienas iš tokių pavyzdžių pateikiamas čia. Vyras visiškai nerimtai parašė žmonai „išsiskyrimo laišką“, pagrasinęs, kad ją paliks, jis tikėjosi visai kitokios žmonos reakcijos. O jos atsakymas buvo labiau nei šokiruojantis.Vyras rašo savo žmonai.

Brangioji žmona,Rašau tau todėl, kad noriu pasakyti, jog tave palieku. Tik tavo labui. Visus septynerius metus aš stengiausi būti tau geras vyras, o tu man nieko panašaus neparodei. O pastariosios dvi savaitės buvo pragariškos. Šįryt man paskambino tavo viršininkas ir pranešė, kad tu išėjai iš darbo. Tai buvo paskutinis lašas mano kantrybės taurėje.Aną savaitę, kai tu grįžai namo, net nepastebėjai, kad aš pakeičiau šukuoseną, pagaminau tavo mėgstamiausią patiekalą ir tą naktį vilkėjau naujais šilkiniais apatiniais.

Tu grįžai namo, net nepalietei maisto ir pažiūrėjusi savo „muilą“ išėjai miegoti. Tu daugiau nebesakai, kad myli mane, tu net nesimyli su manimi. Dabar man visai nesvarbu, ar tu mane apgaudinėji, ar ne, aš išeinu.

Su meile,

Tavo Ex -vyras

P.S. Net nebandyk manęs ieškoti. Tavo sesuo ir aš išvykome į Vakarų Virdžiniją. Linkiu gero gyvenimo!
————
Žmonos atsakas į vyro laišką

 

Brangusis Ex-vyre,Niekas negalėtų padaryti geresnės staigmenos, kaip šis laiškas. Tikra tiesa, kad mes jau vedę septynerius metus, tačiau „geras vyras“ yra pernelyg stipriai pasakyta. Muilo operas pamėgau dėl tavo nuolatinio irzlumo ir skundų. Tačiau ir tai nepadėjo tavęs atsikratyti.Žinoma, kad pastebėjau tavo naują šukuoseną aną savaitę… ir pati pirmoji mintis, šovusi į galvą, buvo „tu atrodai kaip maža mergaitė“. Tačiau mane mama išauklėjo tinkamai, todėl susilaikiau tau nieko nepasakiusi. Ir kai tu man gaminai „mano mėgstamiausią“ patiekalą, tu sumaišei mane su mano seserimi, nes kiaulieną aš nustojau valgyti prieš septynerius metus, kai tik susituokėm, pameni?

Aš nusisukau, kai tu užsidėjai naujus šilkinius apatinius vien dėl to, kad ant jų dar buvo matyti kaina. Aš visai nenoriu galvoti, kad tai sutapimas, tačiau šį rytą mano sesuo iš manęs pasiskolino 50 Lt, o tavieji apatiniai kainavo kaip tik 49.99!!

Nepaisant visko, aš maniau, kad dar tave myliu ir mes išsikapstysime. Taigi, kai sužinojau, kad loterijoje laimėjau 20 milijonų JAV dolerių, aš mečiau darbą. Tada mums nupirkau du bilietus į Havajus. Tačiau kai grįžau namo, tu jau buvai išėjęs. Viskas šiame gyvenime turi savas priežastis. Tikiuosi, kad tavo gyvenimas dabar yra pilnavertiškesnis, nei anksčiau.

Mano teisininkas pasakė, kad parašęs šį laišką, tu iš manęs negausi nė 10 centų monetos. Taigi laikykis.

Pasirašo: Velniškai turtinga ir laisva moteris!

P.S.  Nežinau, ar minėjau, tačiau mano sesuo „Karla“ gimė kaip brolis „Karlas“. Tikiuosi tau tai ne problema. Hahaaa. Tikiuosi, kad tau tai patiko =)

 

Previous post:

Next post: